همام: استقلالی ها می خواستند من بازی کنم تا مصدومیتم تشدید شود/ مسئولان استقلال صداقت نداشتند!

همام: استقلالی ها می خواستند من بازی کنم تا مصدومیتم تشدید شود/ مسئولان استقلال صداقت نداشتند!

وبسایت رسمی فوتبالی- همام طارق هافبک تیم ملی عراق که ابتدای فصل نقل  به استقلال پیوست ظاهراً از شرایطش در این باشگاه رضایت ندارد.

به گزارش فوتبالی، همام طارق که چند روزی است در صدر اخبار باشگاه استقلال قرار دارد با وجود مصدومیت در روزهایی که تمرین استقلال تعطیل است ایران را ترک کرد و در دیداری تدارکاتی برای تیم سابقش نیروی هوایی عراق به میدان رفت تا زمینه ساز حواشی بسیاری برای آبی های پایتخت و خودش شود. دکتر نوروزی امروز اعلام کرد همام طارق بدون هماهنگی در مراحل درمان شرکت نکرده و بدون اجازه ایران را ترک کرده است. تیم ملی عراق این روزها خود را برای شرکت در تورنمت چهار جانبه عربستان آماده می کند در این تورنمت تیم های آرژانتین و برزیل حضور دارند اما کادر پزشکی و مدیران استقلال اجازه ندادند تا هافبک مصدومشان تیم ملی عراق را در این تورنمنت همراهی کند، تورنمنتی که ظاهراً همام علاقه زیادی برای شرکت در آن دارد و غیبت در آن برای او ناراحت کننده بود. هافبک استقلال وقتی با مخالفت باشگاه استقلال مواجه شد در اینستاگرام خود نوشت تیم ملی عراق برای او از همه چیز مهمتر است. به نظرمی رسد همین ماجرا موجب رفتار عجیب این بازیکن شده که هم ایران را ترک کرده هم در کلینیک باشگاه حاضر نشده است.

او در آخرین اظهار نظرش در گفت و گو با یکی از شبکه های تلوزیون عراق صحبت های عجیبی مطرح کرده است که در ادامه می خوانید:

مسئولان استقلال به من گفتند تو مصدوم هستی و باید استراحت کنم اما من به آنها گفتم باید پزشک تیم ملی عراق در این باره نظر دهد که من چه مشکلی دارم.

مسئولان استقلال در این باره صداقت نداشتند و می خواستند من بازی بعدی را انجام دهم و مصدومیت من تشدید شود تا به تیم ملی عراق نرسم.

من به آنها گفتم اگر من بازی کنم و رباط من پاره شود، چه کسی پاسخگو است؟ اولویت اصلی من تیم ملی است و من این موضوع را به آنها گفتم.

من بعد از خط خوردن در عراق به تمرینات تیم سابق خودم رفتم و یک جلسه با آنها تمرین کردم و نمی دانستم بازی دوستانه دارند و 10 دقیقه به میدان رفتم تا ببینم مصدومیت من چه شرایطی دارد و دکتر این تیم نیز من را بررسی کرد و گفت مشکلی ندارم.


9697

194 نظر