اختصاصی؛ مذاکرات جدی استقلال با پور علی‌گنجی/ مدافع تیم ملی از ترابزون زمان خواست!

اختصاصی؛ مذاکرات جدی استقلال با پور علی‌گنجی/ مدافع تیم ملی از ترابزون زمان خواست!

وبسایت رسمی فوتبالی- به گفته برخی منابع نزدیک به باشگاه استقلال نقل و انتقالات این تیم به پایان رسیده اما ظاهرا شفر و مدیران استقلال به دنبال یک خرید ویژه هستند که می تواند بمب نقل و انتقالات لیگ هجدهم باشد.

 به گزارش فوتبالی، این روزها استقلال با خرید مرتضی تبریزی و الحاجی گرو و البته نویمایر توانسته موج بالایی از رضایت هواداران و شخص شفر را جلب کند اما به نظر می رسد شفر همچنان قصد دارد خط دفاعی تیمش را تقویت کند. بعد از فروش مجید حسینی رقم چشم گیری به حساب استقلال واریز شد تا تراز مالی این تیم در سایت ترانسفر مارکت مثبت باشد. اگر سود به دست آمده از فروش سید مجید حسینی که 600هزار دلار است را با رقم مبلغ رضایت نامه مامه تیام که قطعا کمتر از 200هزار دلار نیست را کنار هم بگذاریم متوجه می شویم استقلالی ها برای یک انتقال بزرگ هنوز شرایط اقتصادی خوبی دارند. هرچند به نظر می رسد باشگاه عجمان که تیام را به خدمت گرفته، همچون ترابزون برای جلب رضایت آبی ها ممکن است این رقم را تا 500 هزار دلار هم ارتقا بدهد.

مدت هاست خبر انتقال مرتضی پور علی گنجی به ترابزون ترکیه روزانه در خبرگزاری ها مرور می شود و به نظر می رسد این موضوع طبق گفته مدیر عامل باشگاه ترابزون تا امشب یا فردا نهایی شود؛ اما به نظر می رسد مدافع تیم ملی ایران یک آلترناتیو دیگر هم دارد. پیشنهاد جدی استقلال که این هفته به طور جدی به پور علی گنجی رسیده است. روند مذاکرات استقلال با پور علی گنجی هنوز رسانه ای نشده است اما تعلل و زمان خواستن مدافع فصل گذشته السد از تیم ترکیه ای می تواند بیانگر این موضوع باشد که او با استقلالی ها در حال گفت و گو است؛ مذاکراتی که با توجه به رقم عقد قرار داد ترابزون با دو ملی پوش دیگر ایران اصلا نمی تواند دور از انتظار باشد زیرا رقم  حداقلی به دست آمده از فروش حسینی و تیام همان 800هزار دلاری است که ترابزون برای هر فصل به وحید امیری داده است، ضمنا در روزهای پر التهاب ماه گذشته که منجر به تغییرات مدیریتی در باشگاه استقلال شد، اکبر عباسی ملکی رییس هیات مدیره استقلال اعلام کرد 500هزار دلار از سوی وزارت ورزش به استقلال کمک شده است. بعد از آن استقلال با خرید الحاجی گرو، نویمایر و مرتضی تبریزی هزینه دیگری نداشته که به نظر می‌رسد دستمزد این سه بازیکن از همان 500هزار دلار و رقم دریافتی از اسپانسر تامین شده باشد. با این تفاسیر هواداران استقلال می توانند امیدوار باشند با خرید پور علی گنجی بمب اصلی نقل و انتقالات لیگ هجدهم  در منطقه سعادت آباد و باشگاه استقلال منفجر شود.

624 نظر