یوونتوس به دنبال جذب مهاجم سرعتی بروسیا دورتموند

یوونتوس به دنبال جذب مهاجم سرعتی بروسیا دورتموند

پایگاه خبری فوتبالی- یوونتوس به کریم آدیمی، وینگر آلمانی و سرعتی باشگاه بروسیا دورتموند علاقه‌مند بوده و در این پنجره برای او اقدام خواهند کرد.

به گزارش فوتبالی، پس از خرید کریم آدیمی از سالزبورگ اتریش، این بازیکن نتوانست علایق بسیار زیادی را از سوی هوادران و مدیران دورتموند به خود جذب کند. اگرچه آدیمی، نقاط درخشان بسیاری را در فصل گذشته در بروسیا دورتموند به ثبت رسانده است، اما هرگز نمی‌توان حضور ۲ ساله‌ی این وینگر آلمانی را همراه با موفقیت دانست. اگرچه او در بالاترین سطح لیگ قهرمانان اروپا دورتموند را همراهی کرده بود، اما نتوانست انتظارات از خود را برآورده کند و پتانسیل خود را به همگان نشان دهد.

به گزارش نشریه ایتالیایی گاتزلا دلو اسپورت، علی‌رغم ناکامی‌های پیاپی کریم آدیمی، نام این وینگر ۲۲ ساله و چپ‌پای دورتموند، همراه جیدون سانچو و میسون گرینوود، ۲ بازیکن از منچستر یونایتد انگلستان، به عنوان یکی از نامزدهای تقویت خط آتش بانوی پیر یاد می‌شود.

طبق گزارش‌های بیلد از بروسیا دورتموند، قیمت کریم آدیمی از سوی باشگاه آلمانی ۳۰ میلیون یورو تعیین شده است. قیمت او کمی ارزان‌تر از جیدون سانچو و تقریبا مشابه قیمت میسون گرینوود خواهد بود که این موضوع، باعث شده است با توجه به اوضاع مالی باشگاه ایتالیایی، علاقه تیاگو موتا به آدیمی واقع‌بینانه بماند.

انگیزه‌ی مضاعف باشگاه ایتالیایی برای اطمینان از جذب کریم آدیمی از دورتموند، علاقه‌ی متقابل باشگاه آلمانی به چند ستاره از یوونتوس است. سیاه و زردهای آلمان، به تازگی به دین هویسن و ماتیاس سوله ابراز علاقه کرده است. باشگاه ایتالیایی مشکلی با خروج ۲ ستاره جوان خود ندارد اما می‌تواند از این بازیکنان، برای پیشرفت سریع‌تر در مذاکرات با بروسیا دورتموند استفاده کند؛ زیرا که نوری شاهین این بازیکنان را مناسب آینده‌ی این باشگاه آلمانی می‌داند.

1428