عدم توجه باشگاه مس رفسنجان به تیم فوتسال زنانش

عدم توجه باشگاه مس رفسنجان به تیم فوتسال زنانش

پایگاه خبری فوتبالی- در روزهایی که اخبار زیادی مربوط به باشگاه مس رفسنجان به گوش می رسد، حالا برخی بازیکنان تیم فوتسال زنان این باشگاه مدعی شده اند که این تیم در حال نابودی است و باشگاه به آن ها اعلام کرده قرارداد زیادی نمی تواند با آن ها ببندد.

به گزارش فوتبالی، در چند وقت اخیر صحبت های زیادی مربوط به باشگاه مس رفسنجان در محافل مختلف مطرح شده است. اما چیزی که به آن پرداخته نشده است وضعیت مبهم تیم فوتسال زنان این باشگاه است که مثل سال گذشته باز هم قرار است با اما و اگر در سوپرلیگ فوتسال زنان شرکت کند.

سال گذشته باشگاه مس رفسنجان به یک باره اعلام کرد این باشگاه دیگر در بخش فوتسال زنان تیم داری نخواهد کرد اما در نهایت از تصمیم خود صرفه نظر کردند و در سوپرلیگ فوتسال زنان شرکت کردند. حالا به گفته چند بازیکن این تیم، باشگاه برای فصل قبل فقط ۳ میلیارد بودجه را برای تیم فوتسال زنان تصویب کرده بود و این تیم با همین بودجه کم روانه مسابقات شد.

از قرار معلوم تنها هدف باشگاه مس رفسنجان برای تیم فوتسال زنانش عدم سقوط به لیگ های پایین تر بوده و به همین دلیل به بازیکنان این تیم قول پاداش ۲۰ میلیونی در قبال سقوط نکردن داده شده است. بازیکنان این تیم که قراردادهای پایینی در فصل گذشته بستند در نهایت این تیم را به رتبه سوم جدول رساندند تا نشان دهند اصلا این تیم گزینه سقوط نبوده است.

حالا دوباره برای فصل جدید داستان های مس رفسنجان و تیم فوتسال زنانش آغاز شده است. به بازیکنان این تیم گفته شده اگر تیم داری بکنیم قراردادها را نمیتوانیم زیاد افزایش دهیم به همین دلیل برخی از ستارگان قدیمی این تیم تصمیم به جدایی گرفته اند تا شاید در باشگاهی دیگر بتوانند قرارداد معقولی ببندند.

مس رفسنجان که در روزهای گذشته معلوم شده چه هزینه هایی را در سال های گذشته پرداخت کرده است، مشخص نیست چرا اندکی از این هزینه ها را برای تیم فوتسال زنان خود که قهرمانی در لیگ برتر فوتسال را در کارنامه دارد نمی کند.

6001