مهاجم هلندی بولونیا خواهان پیوستن به میلان است

مهاجم هلندی بولونیا خواهان پیوستن به میلان است

پایگاه خبری فوتبالی- جاشوا زیرکزی مهاجم هلندی تیم بولونیا در بین تیم‌های بسیار که خواهان او هستند، قصد دارد به میلان برود.

به گزارش فوتبالی، جاشوا زیرکزی مهاجم ۲۳ بولونیا با وجود علاقه باشگاه های دیگر به جذب او، پیشنهاد تیم میلان را ترجیح می‌دهد. گزارش‌ها حاکی از آن است که با توجه به اینکه میلان برخلاف منچستریونایتد که فصل آینده در لیگ اروپا بازی خواهد کرد، در لیگ قهرمانان اروپا بازی خواهد کرد، از نکاتی است که زیرکزی به آن توجه خواهد کرد.

همچنین با وجود آمادگی مالی تیم‌های لیگ برتری برای انجام خواسته‌های قراردادی این بازیکن و ایجنتش، مهاجم هلندی همچنان ترجیح می‌دهد در سری آ بماند.

به گزارش اسپورت ۱، جاشوا زیرکزی با توجه به هزینه‌ها، مبلغ درخواستی ایجینت، دستمزد و این موضوع که مهاجم پشتیبان راسموس هویلند خواهد بود، یک گزینه بسیار گران قیمت برای شیاطین سرخ است.

منچستریونایتد مانند سایر باشگاه های لیگ برتر باید قوانین فیرپلی مالی را رعایت کند. با توجه به این موضوع آن‌ها بر روی گزینه‌هایی با ارزش حدودی ۱۵ تا ۲۰ میلیون یورو تمرکز خواهند کرد.

اما همچنان وضعیت بین میلان و ایجینت زیرکزی نامشخص است و روسونری زیر بار پرداخت همچین مبلغ سنگینی مخصوصا برای ایجنت بازیکن نخواهد رفت و باید دید در روزهای آینده بین دو طرف توافقی حاصل می‌شود یا خیر.

۱۴۲۸