گربنیکوف: برد آسانی مقابل ایران نداشتیم

گربنیکوف: برد آسانی مقابل ایران نداشتیم

پایگاه خبری فوتبالی- لیبروی تیم ملی والیبال فرانسه گفت: برد آسانی مقابل ایران نداشتیم؛ سه بر صفر پیروز شدیم اما دو ست اول بازی سختی بود.

به گزارش فوتبالی، هفته سوم مرحله مقدماتی لیگ ملت‌ها 2024 که از روز سه‌شنبه 29 خرداد در شهرهای لیوبلیانا در کشور اسلوونی (گروه پنجم) و فیلیپین (گروه ششم) آغاز ‌شده است، امروز (جمعه یکم تیرماه) با 6 دیدار دیگر پیگیری می‌شود و تیم ملی والیبال ایران در نخستین دیدار مغلوب فرانسه شد.

ژنیا گربنیکوف لیبروی تیم ملی والیبال فرانسه درباره مسابقه با ایران اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود. شروع این بازی سخت بود به این خاطر که زمان مسابقه خیلی زود بود.

لیبروی تیم ملی والیبال فرانسه با اشاره به سختی این دیدار برای ایران، تصریح کرد: می‌دانستیم برای ایران هم سخت بود چرا که در مدت کوتاهی سه بازی پشت سرهم انجام دادند، اما برای فرانسه برد در این بازی مهم بود چرا که می‌خواهیم در جمع 8 تیم برتر به لهستان برویم.

گربنیکوف درباره عملکرد ایران در هفته سوم لیگ ملت‌ها گفت: ایران هر بار خیلی خوب بازی می‌کند. فکر می‌کنم مقابل فرانسه اعتماد به نفس داشتند چون در دو بازی اخیر مقابل هلند و آمریکا به پیروزی رسیدند.

وی ادامه داد: تیم ایران لیبروی خیلی خوبی دارد. در مجموع بازی کردن مقابل تیم ایران خوب است چرا که بازیکنان فنی با روحیه خوبی دارند. امروز برد خیلی آسان نبود، سه بر صفر پیروز شدیم اما دو ست اول بازی سختی بود.

مردان والیبال ایران ساعت 6:30 دقیقه روز یکشنبه سوم تیرماه در آخرین مسابقه خود در لیگ ملت ها 2024 به مصاف آلمان می‌روند.

۹۰۹۸