انگاپت: مسابقه سختی با ایران در پیش داریم

انگاپت: مسابقه سختی با ایران در پیش داریم

پایگاه خبری فوتبالی- دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال فرانسه گفت: ایران تیم خوبی است و هر بار که مقابل این تیم بازی می‌کنیم مسابقه بزرگ و سختی است.

به گزارش فوتبالی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون والیبال، ار‌وین انگاپت در آستانه دیدار ایران و فرانسه در هفته سوم لیگ ملت‌ها اظهار داشت: هر بار که مقابل ایران بازی می‌کنیم مسابقه بزرگ و سختی داریم. فکر می‌کنم تیم خیلی خوبی هستند. بازیکنان جوان خیلی خوبی دارند. جو خوبی در تیم هست مثل تیم فرانسه و بازی جذابی خواهد بود.

وی در پاسخ به پرسشی درباره قهرمان لیگ ملت‌ها 2024 گفت: نمیدانم و پیش بینی خیلی سخت است. همه می‌دانند قبل از المپیک هستیم پس همه تیم‌ها در یک سطح انرژی بازی نمی‌کنند اما در نهایت در لهستان هشت تیمی که بهتر هستند حضور خواهند داشت و واقعا بازی کردن مقابل آن‌ها قبل از المپیک جذاب خواهد بود.

دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال فرانسه درباره پیش بینی تعداد بردهای فرانسه در لیگ ملت‌ها هم گفت: نمیدانم اما برای پیروزی تلاش می‌کنیم هر چند خیلی سخت خواهد بود. مسابقه با آلمان را واگذار کردیم برابر ایران، ژاپن و برزیل در هفته سوم بازی‌های خیلی سختی در پیش داریم. اما بهترین خودمان را ارائه می‌دهیم.

2636