توضیحات زارعی درباره مجوز حرفه‌ای تیم‌های لیگ برتری

توضیحات زارعی درباره مجوز حرفه‌ای تیم‌های لیگ برتری

پایگاه خبری فوتبالی- مدیر صدور مجوز حرفه ای توضیحاتی را درباره اعلام اسامی تیم های دارای مجوز از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا ارائه کرد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دکتر مصطفی زارعی، مدیر صدور مجوز حرفه ای  گفت: فرایند صدور مجوز به این صورت است که در ابتدا هیات های تصمیم گیر مجوز باشگاهی هر کشوری به بررسی مدارک و مستندات هر باشگاه می پردازند و تصمیم نهایی خود را به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام می کنند. در مرحله بعد مدیریت مجوز AFC به بررسی صحت تصمیمات اعلام شده از سوی هر کشور می پردازد و در نهایت باشگاه هایی که توانستند براساس استانداردهای کنفدراسیون فوتبال آسیا مجوز دریافت کنند اعلام می شود.

وی افزود: خوشبختانه امسال برای دومین سال متوالی تمام تصمیمات دپارتمان مجوز باشگاهی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا تایید شد و در نهایت 7 باشگاه پرسپولیس، استقلال، سپاهان، تراکتور، آلومینیوم، فولاد و گل‌گهر  که  تایید کرده ایم در لیست منتشره از سوی این مرجع وجود دارد. این در حالی است که متاسفانه پیش از این به دلیل عدم اتخاذ تصمیمات صحیح در حیطه مجوز، فدراسیون فوتبال جرایم سنگینی پرداخت کرده است. 

وی ضمن تبریک مجدد به باشگاه هایی که موفق به اخذ مجوز شدند بیان کرد این مهم بدون تلاش و پیگیری این باشگاه ها ممکن نبوده است.

7474