واکنش مدیران دورتموند به جدایی ناگهانی ادین ترزیچ

واکنش مدیران دورتموند به جدایی ناگهانی ادین ترزیچ

پایگاه خبری فوتبالی- ترزیچ اعلام کرد که پس از فینال ومبلی قصد ترک دورتموند را داشته است و مدیر باشگاه دورتموند اعلام کرد او کار بزرگی انجام داد، همه‌ی ما یک قدردانی بزرگ به او بدهکاریم.
 
به گزارش فوتبالی، پس از اعلام رسمی ترک بوروسیا دورتموند توسط ادین ترزیچ، در حالی که انتظار می‌رفت قرارداد او که تا ۲۰۲۵ اعتبار دارد تمدید شود، این سرمربی در بیانیه‌ای از باشگاه بوروسیا دورتموند و هواداران پرشور آن خداحافظی و قدردانی کرد:«بوروسیای عزیز، علی‌رغم این که می‌دانم جدایی ما چه قدر برای من سخت است، می‌خواهم به شما اعلام کنم که از امروز مسیر من و باشگاه‌مان از هم جدا می‌شود. افتخار بزرگی بود که توانستم این باشگاه را تا قهرمانی جام حذفی و فینال لیگ قهرمانان اروپا رهبری کنم. من پس از فینال ومبلی، درخواست جدایی خود را به مسئولان اعلام کردم؛ زیرا پس از ۱۰ سال در دورتموند، نیاز به یک شروع تازه را احساس می‌کنم.»

هانس یواخیم واتزکه، مدیرعامل دورتموند افزود: «ادی کار فوق‌العاده‌ای برای ما انجام داد. ما یک قدردانی بزرگ به او بدهکاریم. ما همیشه دوست خواهیم ماند.»

مدیر ورزشی دورتموند، لارس ریکن هم گفت: «قریب به ۱۰ سال با ادین، همکار بودیم. ادین تیمی که در فصل پیش و در هفته‌ی انتهایی به ناامیدی مطلق رسیده بود را در فاصله یک سال، به فینال لیگ قهرمانان رساند. این همکاری برای هردوی ما افتخار بزرگی بود.»

بحث دیگر در اردوی زنبورها، جانشین ترزیچ است. لارس ریکن، مدیر ورزشی دورتموند، نوری شاهین را بسیار تحسین می‌کند. او که به همراه بندر، به دستیاران ادین ترزیچ پیوسته بودند، نقش پررنگی در موفقیت این باشگاه ایفا کرده‌اند و این اعتماد وجود دارد که نوری شاهین، که یک تاکتیسین بسیار باهوش است، به کمک بندر، بتوانند دورتموند را سرپا نگه دارند.

1428