مدافع بارسلونا از مقصد آینده‌اش خبر ندارد

مدافع بارسلونا از مقصد آینده‌اش خبر ندارد

پایگاه خبری فوتبالی - مارکوس آلونسو مدافع بارسلونا می گوید که هنوز از آینده اش خبری ندارد.

به گزارش فوتبالی، مارکوس آلونسو تا 30 ژوئن با بارسلونا قرارداد دارد و دو هفته دیگر به بازیکن ازاد تبدیل خواهد شد. این بازیکن فصل بسیار کمرنگی در بارسلونا داشت و نمی داند که فصل آینده در بارسلونا خواهد بود یا نه. این بازیکن اخیرا در تورنمنت گلف در مایورکا شرکت کرده است. وی در پاسخ به سوالات خبرنگاران در مورد آینده خود گفت :"در حال حاضر نمی دانم که قرار است که کجا بازی کنم. به همین خاطر سعی کردم که سر خودم را به کارهای دیگری گرم کنم و منتظر اخبار جدید بمانم."

مارکوس آلونسو در مورد اتفاقات منجر به جدایی ژاوی هرناندز از بارسلونا نیز صحبت کرد:" من هم مثل دیگران از اتفاقاتی که رخ داد، شگفت زده شدم اما این اتفاقات رخ می دهد و باید ذهن خود را به فصل آینده معطوف کنیم."

این بازیکن در فصلی که گذشت، فقط هشت بازی و 369 دقیقه در بارسلونا داشت که در صورت ماندن ژاوی خیلی بعید بود که در بارسلونا بماند اما حالا باید دید که نظر فلیک در مورد این مدافع آچارفرانسه چیست. در هر صورت خیلی بعید است که مدیران بارسا برنامه ای برای تمدید قرارداد آلونسو داشته باشند و این بازیکن که تجربه حضور در لیگ های انگلیس و ایتالیا را هم دارد، باید به دنبال مقصدی جدید برای خود باشد.

4125