تیم مسی در صدد خرید مدافع اسبق رئال مادرید

تیم مسی در صدد خرید مدافع اسبق رئال مادرید

پایگاه خبری فوتبالی - اینتر میامی از تلاش برای خرید ستارگان سرشناس فوتبال دنیا خسته نمی شود و حالا آنها به خرید رافائل واران چشم دوخته اند.

به گزارش فوتبالی، اینتر میامی که در یک سال اخیر ستارگانی نظیر لیونل مسی، لوئیز سوارز، جوردی آلبا و سرجیو بوسکتس را به خدمت گرفته، حالا به واران چشم دوخته است. این بازیکن با اتمام قراردادش با منچستریونایتد به بازیکن ازاد تبدیل شده است و حالا مدیران اینتر میامی با وکلای او تماس گرفته اند.

واران در سال 2020 در حالی از رئال مادرید جدا شد که یکی از کاپیتان های این تیم بود اما در اولدترافورد نتوانست نمایش خوبی از خود ارائه بدهد و به علت مصدومیت ها و مشکلات تیم، دوران ناکامی را داشت. این بازیکن پس از جام جهانی از تیم ملی فرانسه نیز بازنشسته شد.

پیش از این شایعات زیادی در مورد بازیکنان مورد نظر اینتر میامی مطرح شده بود و از انخل دی ماریا و کیلور ناواس نیز به عنوان گزینه های این تیم نام برده می شد. البته تیم مسی مدتهاست که به دنبال تقویت ترکیبش در خط دفاعی است که واران می تواند گزینه مناسبی برایشان باشد. 

واران هنوز تصمیمی در مورد مقصد آینده اش نگرفته است اما حضور در لیگ آمریکا می تواند گزینه مناسبی برای ادامه فوتبالش باشد تا دوباره مورد توجه قرار بگیرد. 

4125