دروازه‌بان 23 ساله زیر ذره‌بین رئال مادرید

دروازه‌بان 23 ساله زیر ذره‌بین رئال مادرید

پایگاه خبری فوتبالی - رئال مادرید شرایط دروازه بان 23 ساله اسپانیول را زیر نظر گرفته است.

به گزارش فوتبالی، اسپانیول همچنان برای صعود به لالیگا تلاش می کند که یکی از بازیکنان این تیم نگاه ها را به خود جلب کرده است. مصدومیت فرناندو پاچکو باعث شد تا خوان گارسیا 23 ساله درون ترکیب جای بگیرد و عملکرد این دروازه بان به حدی خوب بود که دیگر نیمکت نشین نشد. در حقیقت خوان در هجده بازی اخیرش در اسپانیول ده کلین شیت داشته و فقط 9 گل دریافت کرده تا آمار عالی 0.5 گل خورده در هر بازی را به ثبت برساند. عملکرد درخشان خوان نه تنها مورد تشویق هواداران اسپانیول قرار گرفته بلکه نگاه مدیران رئال مادرید را هم به خود جلب کرده است. 

تیبو کورتوا قطعا دروازه بان فیکس رئال مادرید در سالهای آینده خواهد بود. آندری لونین دروازه بان 25 ساله اوکراینی در فصلی که گذشت، از مصدومیت تیبو استفاده کرد و عملکرد درخشانی داشت اما مشکل این جاست که او می داند که در حضور کورتوا، چاره ای جز پذیرش نیمکت نشینی ندارد. لونین یک سال دیگر با رئال قرارداد دارد و اگر حاضر به تمدید قراردادش نشود، در همین تابستان فروخته می شود تا رئال مادرید بتواند از او درآمدزایی کند.

اگر لونین از رئال مادرید برود، مدیران رئال مادرید به دنبال جایگزین برای او خواهند بود که خوان گارسیا با 23 سال سن و 191 سانتی متر قد، گزینه مناسبی به نظر می رسد. خوان در سال 2014 از باشگاه دام به اسپانیول ملحق شد و در یک دهه اخیر سعی کرده که مراحل رشد را در این تیم به خوبی طی کند. 

خوان گارسیا تا سال 2028 با اسپانیول قرارداد دارد و رقم فسخ قراردادش 20 میلیون یوروست که یکی از دروازه بان های آینده دار فوتبال اسپانیا به شمار می رود چرا که به جز رده بزرگسالان در همه رده های سنی برای لاروخا بازی کرده است.

4125