استراحت بزرگان ایتالیا برای هفته سوم لیگ ملت‌ها

استراحت بزرگان ایتالیا برای هفته سوم لیگ ملت‌ها

پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی تیم ملی ایتالیا ستاره‌های تیمش را برای بازی‌های هفته سوم لیگ ملت‌ها دعوت نکرد.

به گزارش فوتبالی، ایتالیا با هدایت فردیناندو دی جورجی در دو هفته اول لیگ ملت‌های والیبال درخشان ظاهر شد و ایتالیا بعد از ۹ بازی با کسب ۸ برد و تنها یک باخت در صدر جدول رده بندی قرار گرفتند. تنها باخت ایتالیا نیز در دیداری ۵ سته برابر فرانسه رقم خورد تا لاجوردی پوشان در صدر جدول رده بندی قرار گیرد و صعود این تیم به المپیک از طریق بازی‌های لیگ ملت‌ها قطعی شود.

ایتالیا در هفته سوم لیگ ملت‌ها به اسلوونی خواهد رفت تا برابر حریفانش قرار گیرد. برای بازی‌های پیش رو، فردیناندو دی جورجی تصمیم گرفت تغییرات زیبایی در تیمش اعمال کند. در پیش بودن بازی‌های المپیک باعث شده است تا این مربی به ستاره‌هایش استراحت دهد. دانیله لاویا، الساندرو میچیلتو و سیمونه جیانلی بازیکنانی هستند که در دیدارهای هفته سوم ایتالیا را همراهی نمی‌کنند.  

فهرست ایتالیا برای هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال

الساندرو بوولنتا، فابریزیو جیرونی، مارکو فالاسکی، پائولو پورو، ریکاردو سبرتولی، ادواردو کانسکی، لورنزو کورتزیا، لئاندرو موسکا، جیووانی سانگوینتی، ماتیا بوتولو، دیوید گاردینی، لوکا پورو، فرانچسکو رسین، توماسو رینالدی، مارکو گاگینی و گابریله لورنزانو.

در هفته سوم و پایانی در حالی که شانس ایران برای حضور در المپیک پاریس از دست رفته، ملی‌پوشان در فیلیپین به مصاف آمریکا، هلند، فرانسه و آلمان خواهند رفت.

2636