عضو شورای شهر تبریز: نصیرزاده برود و افشاگری کند!

عضو شورای شهر تبریز: نصیرزاده برود و افشاگری کند!

پایگاه خبری فوتبالی- عضو شورای اسلامی شهر تبریز به تهدید مدیرعامل باشگاه تراکتور واکنش نشان داد.

به گزارش فوتبالی، چند روز قبل حجت الاسلام والمسلمین سید رسول برگی، عضو شورای اسلامی شهر تبریز، عملکرد هوشنگ نصیرزاده، مدیرعامل باشگاه تراکتور را مورد انتقاد قرار داد و گفت: این فرد باید مورد "غیرت سنجی" قرار بگیرد.

این موضوع با واکنش تند نصیرزاده همراه شد و مدیرعامل تراکتور تهدید کرد مطالبی علیه حجت الاسلام برگی را مطرح خواهد کرد.

صبح امروز (یکشنبه)، حجت الاسلام و المسلمین سید رسول برگی در حاشیه صد و نود و هشتمین جلسه صحن علنی شورای اسلامی شهر تبریز در جمع خبرنگاران در این باره اظهار کرد: منظور من از "غیرت سنجی" بحث ناموسی قضیه نبود، برای مثال من به عنوان یک تبریزی غیرت و تعصب خاصی روی تیم‌های خوزستانی ندارم و این امر برای آقای هوشنگ نصیرزاده هم صادق است.

او ادامه داد: من به عنوان یک هوادار می‌توانم درباره بحث واگذاری مالکیت تراکتور اظهار نظر کنم نه به عنوان یک مسئول و معتقدم اصلی‌ترین دلیل نتیجه نگرفتن این تیم در سال‌های اخیر استفاده نکردن از نفرات بومی است. لازمه موفقیت این تیم حتی در صورت واگذاری استفاده از نفرات بومی است و در غیر این صورت همین روند ادامه خواهد داشت.

این عضو شورای شهر تبریز درباره تهدید مدیرعامل تراکتور بیان کرد: برود و افشاگری کند. افشاگری یعنی یا من دلالی کرده باشم و یا سایت قمار و شرط‌بندی داشته باشم؛ البته آقای نصیرزاده باید این اتهامات را به صورت مستند ارائه کند و گرنه من هم می‌توانم به او اتهام بزنم‌.

برگی عنوان کرد: من اصلا نمی‌خواهم کار به چالش کشیده شود و اصلا با آقای زنوزی مخالف نیستم. دوستان به من گفتند آن حرف‌ها را مطرح نکنم چرا که باعث کاهش محبوبیتم می‌شود، اما من به دنبال محبوبیت نیستم. من به فکر این هستم که چه کسی جوابگوی بچه‌های یتیم هوادار فوت شده از شدت استرس خواهد بود؟ باید بدانند با یک تیم طرف نیستند با یک فرهنگ طرف هستند.

2636