پائز: هر روز شاهد پیشرفت بازیکنانم هستم/ ایتالیایی‌ها سرویس‌های خیلی خوبی زدند

پائز: هر روز شاهد پیشرفت بازیکنانم هستم/ ایتالیایی‌ها سرویس‌های خیلی خوبی زدند

پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان گفت: از رفتار بازیکنانم و جنگندگی‌شان راضی بودم، اما فشار زیادی از سمت قهرمان جهان به ما وارد شد.

به گزارش فوتبالی، ششمین دوره لیگ ملت‌ها در گروه مردان از روز سه شنبه یکم خرداد آغاز شده است و تیم ملی والیبال ایران از نخستین دقایق بامداد شنبه پنجم خرداد در دومین مسابقه خود در این چارچوب به مصاف ایتالیا رفت و 3 بر صفر مغلوب شد.

مائوریسیو موتا پائز پس از این دیدار اظهار داشت: مثل روز قبل شروع کردیم و خیلی خوب بودیم، اما امروز تمامی بازیکنان ایتالیا سرویس‌های خیلی خوبی زدند و بازی خیلی برای‌مان سخت بود.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران ادامه داد: از رفتاری که در زمین می‌دیدم خیلی خوشحال هستم. از رفتار بازیکنانم و جنگندگی‌شان راضی بودم، اما فشار زیادی از سمت قهرمان جهان به ما وارد شد و این آسان نیست. امروز به بازیکنانم افتخار می‌کنم و هر روز شاهد پیشرفت‌شان هستم.

پائز تصریح کرد: خیلی مهم است که همه جزئی از پروژه باشند و به کاری که می‌خواهیم انجام دهیم، اهمیت بدهند. امیدوارم بازیکنان بیشتر فرصت بازی پیدا کنند و همه بازیکنان همراه شش بازیکن داخل زمین باشند. ما بایستی یک تیم باشیم فارغ از اینکه چه کسی در زمین بازی خواهد کرد. بایستی همه با هم باشیم.

7474