مخالفت هم‌تیمی مسی با اخراج ژاوی

مخالفت هم‌تیمی مسی با اخراج ژاوی

پایگاه خبری فوتبالی - جوردی آلبا در بارسلونا و تیم ملی اسپانیا 108 بازی در کنار ژاوی هرناندز انجام داده است و رابطه خوبی با این مربی دارد.

به گزارش فوتبالی، حالا در سخت ترین روزهای ژاوی در بارسلونا، جوردی آلبا به حمایت از او پرداخت. آلبا نه تنها هم تیمی ژاوی بوده بلکه زیر نظر او در بارسلونا بازی کرده است. این مدافع چپ که در حال حاضر در اینتر میامی توپ می زند، در حمایت از ژاوی گفت:" متاسفانه در بارسلونا حرفهای زیادی زده می شود که نمی دانیم صحت دارد یا دروغ است. من هم وقتی در آن جا بودم، با چنین شایعاتی مواجه شدم. خیلی از اوقات رسانه ها چیزهایی را می گویند که حقیقت ندارد. امیدوارم که در نهایت بهترین تصمیم برای باشگاه گرفته شود.  من و هم تیمی هایم در اینتر میامی خیلی بارسایی هستیم و همیشه بازیهایشان را دنبال می کنیم و امیدواریم که بتوانند به رشد کردن  ادامه بدهند. تیم و مربی فوق العاده ای دارند و امیدواریم که بتوانند به همان جامهایی که همه انتظارش را داریم، دست پیدا کنیم. شرایط آسانی وجود ندارد اما مطمئنم که ژاوی می تواند این شرایط را عوض کند." 

البته با وجود حمایت آلبا، رسانه های کاتالونیا با قطعیت می گویند که لاپورتا تصمیم خود را در مورد اخراج ژاوی گرفته و این تصمیم، عوض نخواهد شد.

4125