عکس؛ تمسخر خوشحالی میتروویچ توسط رونالدو

عکس؛ تمسخر خوشحالی میتروویچ توسط رونالدو

پایگاه خبری فوتبالی - دربی بزرگ شهر ریاض میان النصر و الهلال خیلی آرام دنبال می شد تا این که در دقیقه 98 بازی همه چیز عوض شد.

به گزارش فوتبالی،  داور بازی، در هشتمین دقیقه وقت اضافه پنالتی گرفت تا الهلال گل تساوی را بزند و بازی در هفته سی و دوم لیگ عربستان با تساوی یک بر یک به اتمام برسد.  الکساندر میتروویچ، مهاجم الهلال این پنالتی را به گل تبدیل کرد و بعد از آن به سوی هواداران تیمش رفت و خوشحالی معروف خود را تکرار کرد. 

حالا تصویری از کریستیانو رونالدو فوق ستاره پرتغالی النصر منتشر شده است که در حال تمسخر میتروویچ است و شکلکی مشابه او را در می آورد. در حقیقت رونالدو از تصمیم داور بسیار عصبانی بود و  خوشحالی میتروویچ را به شکل تمسخرآمیزی تکرار کرد. 

از سویی باشگاه النصر نیز در صفحه خود در شبکه اجتماعی تیک تاک به تمسخر الهلال پرداخت. در حقیقت النصر تصویری از لحظه خطای پنالتی منتشر کرد که به نظر می رسید که برخورد در بیرون محوطه جریمه انجام شده باشد. در پس زمینه تصویر نیز چنین صدایی پخش شده است:" حالا خیالت راحت شد، عزیزم؟"

الهلال قهرمانی خود در لیگ عربستان را قطعی کرده است اما این بازی برای النصری ها خیلی مهم بود تا بتوانند انتقام شکست هایشان در این فصل از الهلال را بگیرند هر چند که به هدفشان دست پیدا نکردند.

4125