تنیس روی میز انتخابی المپیک| صعود عالمیان و شهسواری/ اشتری و نیما در انتظار نتایج فردا

تنیس روی میز انتخابی المپیک| صعود عالمیان و شهسواری/ اشتری و نیما در انتظار نتایج فردا

پایگاه خبری فوتبالی- ملی پوشان تنیس روی میز ایران با کسب سه پیروزی و یک باخت دور دوم رقابت های انتخابی المپیک ۲۰۲۴ پاریس را پشت سر گذاشتند.

به گزارش فوتبالی، دور دوم رقابت‌های گروهی تنیس روی میز آسیای میانه انتخابی المپیک ۲۰۲۴ پاریس، بعد از ظهر امروز (جمعه) در تاشکند برگزار شد و نمایندگان تنیس روی میز ایران در مصاف با حریفان خود به سه پیروزی و یک باخت دست یافتند.

در ابتدا نوشاد عالمیان در دومین دیدار گروهی خود به مصاف شاهرخ ایسکندروف از ازبکستان رفت و با اقتدار موفق شد با نتیجه ۴ بر صفر از سد حریف خود بگذرد و به عنوان سرگروه گروه دو به مرحله حذفی راه پیدا کند.

نیما عالمیان در گروه سوم در جدال حساس با آلن از قزاقستان به برتری ۴ بر ۳ دست یافت و شکست مقابل کنجایف ازبک را جبران کرد.

نیما عالمیان با یک پیروزی و یک شکست در انتظار آخرین رقابت مرحله گروهی است تا تکلیف صعودش از این گروه مشخص شود.

همچنین مهشید اشتری در مصاف با سروناز از قزاقستان با حساب ۴ بر ۲ تن به شکست داد تا در پایان روز اول با یک برد و یک باخت در انتظار بازی فردا مقابل حریف ازبک باشد.

در دیگر دیدار گروهی ندا شهسواری با حساب ۴ بر صفر از سد آیانا حریف قرقیزستانی خود گذشت و با دو پیروزی صعود خود را قطعی کرد.

شهسواری فردا برای تکلیف صدرنشینی با حریف ازبکستانی دیدار خواهد کرد.

مسابقات انتخابی المپیک آسیا میانه به میزبانی تاشکند در حال برگزاری است و قهرمان مردان و زنان سهمیه المپیک ۲۰۲۴ پاریس را به دست می‌آورد.

2636