مس سونگون با ستاره تیم ملی تمدید کرد

مس سونگون با ستاره تیم ملی تمدید کرد

پایگاه خبری فوتبالی - باشگاه فوتسال مس سونگون با ستاره ملی پوش خود به مدت یک فصل دیگر به توافق رسید.

به گزارش فوتبالی، تیم فوتسال مس سونگون به عنوان پرافتخارترین باشگاه فوتسال در لیگ برتر شناخته می‌شود. تیمی که فصل گذشته قافیه را به رقیب سنتی خود یعنی گیتی پسند اصفهان واگذار کرد و به مقام نائب قهرمانی رسید.

با این وجود لاله های نارنجی فعالیت خود در نقل و انتقالات را آغاز کرده‌اند تا در فصل جدید دوباره برای باز پس گیری قهرمانی تلاش کنند. در همین راستا مس سیاست خود را بر تمدید نفرات تاثیرگذار فصل گذشته خود اتخاذ کرده و امروز قرارداد ستاره باتجربه ملی پوش خود را به مدت یک فصل دیگر تمدید کرد.

علی اصغر حسن زاده ستاره با سابقه مس سونگون که با تیم ملی هم به پنجمین قهرمانی خود در جام ملت های آسیا رسید، پس از مذاکره با یاسر نجف زاده مدیرعامل مسی‌ها، قرارداد خود را تمدید کرده و رسانه رسمی مس سونگون این خبر را امروز منتشر کرد.

حسن زاده که سابقه چهار مرتبه انتخاب به عنوان مرد سال آسیا را هم در کارنامه خود دارد، چندی پیش توسط صفحه رسمی ای اف سی در اینستاگرام با لقب «پادشاه فوتسال آسیا» با توجه به پنج قهرمانی با تیم ملی در جام ملت ها خطاب قرار داده شده بود و با مس سونگون هم سابقه قهرمانی در مسابقات جام باشگاه های آسیا را در کارنامه دارد.

1997