گزارش تمرین تیم ملی والیبال| حساسیت پائز روی دریافت اول/ تمرین بازیکنان با دستگاه سرویس‌زنی

گزارش تمرین تیم ملی والیبال| حساسیت پائز روی دریافت اول/ تمرین بازیکنان با دستگاه سرویس‌زنی

پایگاه خبری فوتبالی- تمرین امروز تیم ملی والیبال ایران در حالی برگزار شد که تمرکز اصلی موریس موتا پائز سرمربی تیم روی دریافت اول بود.

به گزارش فوتبالی، تمرینات تیم ملی والیبال ایران برای حضور شایسته در لیگ ملت‌های 2024 که از نیمه فروردین آغاز شده بود، روز شنبه 22 اردیبهشت در سالن فدراسیون والیبال به پایان رسید تا تیم راهی برزیل شود.

کاروان تیم ملی والیبال ایران بامداد روز دوشنبه تهران را  ترک کرد و بعد از پروازی تقریبا ٢۶ ساعته راهی ریودوژانیرو برزیل شد.

ملی‌پوشان والیبال ایران که اردوی چند روزه خود را پیش از آغاز لیگ ملت‌ها در کمپ فدراسیون والیبال برزیل آغاز کرده‌اند، روز چهار شنبه 26 اردیبهشت تمرین توپی خود را در این کمپ پشت سر گذاشتند.

در تمرین امروز موریس موتا پائز سرمربی تیم ملی والیبال با حساسیت ویژه‌ای روی دریافت اول کار کرد. بر این اساس بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند. گروه اول شامل لیبروها و بازیکنان دریافت‌کننده با نظارت مستقیم پائز و با کمک دستگاه‌های مخصوص سرویس‌زنی دریافت اول را تمرین کردند. همچنین دیگر بازیکنان به تمرین سرویس پرداختند.

گفتنی است تیم ملی والیبال ایران امروز ساعت ١٧ به وقت برزیل در دیداری دوستانه به مصاف تیم ملی والیبال این کشور خواهد رفت.

7474