پائز: همه امکانات مورد نظر را در اختیار داریم/ مسابقه با برزیل تمرینی عالی است!

پائز: همه امکانات مورد نظر را در اختیار داریم/ مسابقه با برزیل تمرینی عالی است!

پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی تیم ملی والیبال ایران، مسابقه تدارکاتی امشب با برزیل را یک دیدار تمرینی عالی پیش از آغاز هفته اول لیگ ملت‎‌ها دانست.

به گزارش فوتبالی، تیم ملی والیبال کشورمان که برای شرکت در هفته اول لیگ ‌ملت‌های والیبال راهی برزیل شده است، تمریناتش را در این کشور پیگیری می‌کند.

موریس موتا پائز، سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از دومین تمرین توپی تیم ملی والیبال در ریودوژانیرو، گفت: اینجا همه امکانات مورد نظر برای تمرین را در اختیار داریم.

وی با بیان این‌که تیم به خوبی به سفر سخت و کم خوابی واکنش نشان داده است، تصریح کرد: به رغم این‌که سازگاری با تفاوت زمانی بسیار سخت است، اما بازیکنان تمام تلاش خودشان را انجام دادند تا شرایط خوبی داشته باشند. همانطور که گفتم اینجا شرایط بسیار خوبی از هر لحاظ داریم و مشتاق برگزاری نخستین دیدار برابر برزیل هستم که امشب انجام می‌شود.

سرمربی تیم ملی والیبال درباره کمک‌های برناردو رزنده سرمربی تیم ملی برزیل به تیم ایران، گفت: صحبت‌هایی انجام دادیم و امروز ماشین سرویس زنی را در اختیار تیم ایران قرار دادند.

وی در پایان گفت: در اینجا نهایت همکاری با تیم ملی والیبال ایران وجود دارد. ریو هستیم تا با تیم اصلی برزیل مسابقه دوستانه داشته باشیم. هرچند که بازی خیلی سخت و پر فشاری برای ایران است، اما تمرین عالی محسوب می‌شود. تیم‌ برزیل تیمی بسیار فوق‌العاده‌ای است.

برنامه مسابقات ایران در هفته اول لیگ ملت‌های والیبال که از ۳ خرداد آغاز می‌شود، به شرح زیر است:

ایران ـ صربستان، ۳ خرداد ۱۴۰۳، ساعت ۳:۳۰

ایران ـ ایتالیا، ۵ خرداد ۱۴۰۳، ساعت ۰۰:۰۰

ایران ـ کوبا، ۶ خرداد ۱۴۰۳، ساعت ۳:۳۰

ایران ـ آرژانتین، ۷ خرداد ۱۴۰۳، ساعت ۰۰:۰۰

7474