چلسی آماده ارائه پیشنهادی بهبود یافته برای جذب پدیده برزیلی

چلسی آماده ارائه پیشنهادی بهبود یافته برای جذب پدیده برزیلی

پایگاه خبری فوتبالی- باشگاه چلسی آماده می‌شود تا پیشنهاد جدیدی و بهبود یافته برای استوائو ویلیان به پالمیراس ارسال کند.

به گزارش فوتبالی، باشگاه چلسی همانند دو پنجره نقل و انتقالاتی تابستان قبلی، قصد دارد به جذب پدیده‌های دنیا فوتبال ادامه دهد. آن‌ها پس از جذب آنجلو گابریل از تیم سانتوس برزیل، اینبار قصد دارد استوائو ویلیان ملقب به مسینیو را از پالمیراس برزیل جذب کند. مذاکره کنندگان چلسی برای استوائو ویلیان در برزیل هستند و این چهارشنبه در آلیانز پارک برای بررسی‌های بیشتر حضور خواهند داشت.

باشگاه برزیلی برای این انتقال حدود ۶۰ میلیون یورو (با پاداش) درخواست خواهد کرد. چلسی اولین پیشنهاد خود را به ارزش ۳۵ میلیون یورو + ۲۰ میلیون یورو پاداش ارائه داده بود و حالا پیشنهاد خود را به ۳۵ میلیون یورو + ۲۵ میلیون یورو پاداش افزایش داده است. گاتزتا دلواسپورت در گزارشی ادعا داشت که ممکن است چلسی با پبشنهاد دیگری به ارزش مجموع 75 میلیون یورو نیز برای جذب استعداد برزیلی اقدام کند.

به گفته‌ی فابریزیو رومانو خبرنگار معتبر ایتالیایی، وینگر ۱۶ ساله بسیار  هیجان زده است که می‌خواهد در چلسی و لیگ برتر انگلیس بازی کند. همچنین به گفته‌ی رومانو مدیران چلسی بر این باور اند که مسینیو می‌تواند استعدادی بزرگ مانند رودریگو و وینیسیوس جونیور برای نسل جدید باشد.

۱۴۲۸