اینتر به دنبال جذب ستاره جوان برزیلی بارسلونا

اینتر به دنبال جذب ستاره جوان برزیلی بارسلونا

پایگاه خبری فوتبالی- ویتور روکی از زمان پیوستنش به بارسلونا نتوانسته دقایق زیادی برای بازی به دست بیاورد و به همین خاطر گفته می‌شود که ممکن است در تابستان پیش رو فروخته شود.

به گزارش فوتبالی، تنها بازیکنی که در پنجره نقل و انتقالاتی زمستان امسال به لیست بازیکنان بارسلونا اضافه شد، ویتور روکی برزیلی بود. بازیکنی که هنوز نتوانسته سرمربی تیم را متقاعد کند و جایی در ترکیب بارسلونا ندارد. این مهاجم جوان برزیلی در سری آ برزیل توانسته بود عملکرد درخشانی از خود به نمایش بگذارد و حتی به اردوی تیم ملی برزیل هم دعوت شد، اما حالا جایی در لیست سلسائو ندارد و برای کوپا آمریکا دعوت نشده است.

این بازیکن قرار بود در تابستان 2024 به بارسلونا اضافه شود، اما مصدومیت طولانی‌مدت پابلو گاوی این فرصت را در اختیار مدیران بارسا قرار داد تا یک بازیکن را به جای او در لیست ثبت کنند و انتخاب آن‌ها ویتور روکی بود. اما این مهاجم هرگز نتوانست درخشش خود در لیگ برزیل را در پیراهن بارسلونا تکرار کند.

حالا گفته می‌شود که اینتر میلان به دنبال جذب این بازیکن است. به نقل از گاتزتا دلو اسپورت ایتالیا، مدیران اینتر قید خرید گودموندسون، مهاجم جنوا را زده‌اند چون تعداد مشتریان این بازیکن زیاد شده و اینتر ترجیح می‌دهد دیگر در رقابت برای خرید او حضور نداشته باشد.

در ادامه این گزارش آمده است که اینتر به صورت جدی به جذب ویتور روکی فکر می‌کند. آن‌ها مهاجم برزیلی بارسلونا را گزینه‌ای مناسب برای جانشینی گودموندسون می‌دانند. پیش از این خبر آمده بود که بارسلونا فروش قطعی روکی را رد نمی‌کند.

1428