بازیکن اسبق بارسلونا در راه کروزیرو

بازیکن اسبق بارسلونا در راه کروزیرو

پایگاه خبری فوتبالی - فیلیپه کوتینیو نگاه باشگاه کروزیرو را به خود جلب کرده است هر چند که باشگاه برزیلی نمی تواند دستمزد بالای بازیکن سابق بارسلونا را بپردازد.

به گزارش فوتبالی، گلوبو گزارش داده است که این بازیکن 31 ساله که قرضی از استون ویلا به الدحیل رفته، باید تکلیفش را برای فصل بعد مشخص کند. کوتینیو تا 2026 با استون ویلا قرارداد دارد و تیم انگلیسی تمایلی به حفظ او ندارد. 

کروزیرو اعتقاد دارد که مشخصه های کوتینیو برای آنها خیلی مناسب است و بازیکن سابق بارسلونا می تواند کیفیت این تیم را بالا ببرد. او می تواند به کروزیرو برای کسب جامها کمک کند اما مشکل اصلی مربوط به دستمزد بالای این بازیکن است و کوتینیو باید حاضر شود که دستمزدش را به شکل قابل توجهی کاهش بدهد.

استون ویلا در سال 2022 ، کوتینیو را با 20 میلیون یورو از بارسلونا خرید اما این بازیکن به علت مصدومیت و عدم علاقه امری به خودش نتوانست دوران موفقی را در تیم انگلیسی داشته باشد. کوتینیو در تابستان گذشته قرضی به باشگاه الدحیل ملحق شد که در باشگاه قطری در 22 بازی هشت گل و سه پاس گل داشت.

کوتینیو همچنان عنوان گران ترین بازیکن تاریخ بارسلونا را یدک می کشد که بارسایی ها از پول فروش نیمار برای خرید او استفاده کردند اما این بازیکن به هیچ وجه نتوانست در پیراهن آبی و اناری به موفقیت برسد.

4125