حسینی: هم کُند بازی کردیم و هم پُراشتباه بودیم/ در حال آزمایش سیستم 3 دفاعه هستیم

حسینی: هم کُند بازی کردیم و هم پُراشتباه بودیم/ در حال آزمایش سیستم 3 دفاعه هستیم

پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی آلومینیوم اراک معتقد است با وجود تساوی تیمش مقابل صنعت نفت آبادان، هر دو تیم در این مسابقه فرصت کسب پیروزی را داشتند.

به گزارش فوتبالی، سیدمجتبی حسینی در نشست خبری بعد از دیدار تیم‌های فوتبال آلومینیوم اراک و صنعت نفت آبادان که به تساوی یک - یک انجامید، اظهار داشت: بازی برای ما خیلی سخت شد و نیمه اول خوبی نداشتیم. هم کُند بازی کردیم و هم پُراشتباه بودیم. توپ بیشتر در اختیار ما بود، اما پُراشتباه بازی کردیم. حریف روی ضدحملات و فرارهای بازیکنان خود صاحب موقعیت‌های گلزنی بیشتر شد.

وی در مورد 45 دقیقه دوم بیان کرد: در نیمه دوم بهتر شدیم و به گل رسیدیم. توپ تا دقیقه 75 در اختیارمان بود که نتوانستیم از مالکیت توپ استفاده کنیم و موقعیت بسازیم. صنعت نفت تیم خطرناکی بود و آخرین شانس‌های خودش را (برای بقا در لیگ برتر) امتحان می‌کرد. با وجود تلاش بازیکنان نتوانستیم پیروز شویم.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم با بیان اینکه هر دو تیم می‌توانستند به برتری برسند، گفت: صنعت نفت در نیمه اول با عملکرد خوب خود و عملکرد بد آلومینیوم می‌توانست پیروز شود. ما هم در نیمه دوم می‌توانستیم بازی را تمام کنیم که این اتفاق نیفتاد. امیدوارم بازیکنان برای دیدار جام حذفی و سه هفته آینده لیگ برتر از این بازی درس گرفته باشند. امیدوارم آنها بدانند اگر تمرکز نداشته باشیم، شُل بیاییم و عملکرد خوبی نداشته باشیم، ممکن است به هر تیمی ببازیم.

حسینی در پاسخ به خبرنگاری که معتقد بود انتظار می‌رفت آلومینیوم در این مسابقه به بازیکنان ذخیره خود میدان بدهد، خاطرنشان کرد: فکر نکنم این‌قدر بازیکن داشته باشیم. ما در این مسابقه فقط 12 بازیکن بزرگسال داشتیم و با توجه به اتفاقاتی که برای ما افتاده است، تیم جمع و جوری هستیم. بازی‌های خودمان را جدی می‌گیریم. اگر سه امتیاز مسابقه را می‌گرفتیم، یک پله صعود می‌کردیم و شرایط بهتری برای کسب رده پنجم یا ششم داشتیم که این اتفاق نیفتاد.

وی در مورد تقابل با چادرملوی اردکان در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی تصریح کرد: تیمی که به جمع هشت تیم نهایی جام حذفی رسیده، تیم شایسته و خوبی بوده است. چادرملو در اهواز توانست فولاد را شکست بدهد و در جایگاه دوم جدول لیگ دسته اول قرار دارد. قطعاً بازی بسیار سختی داریم. هر دیدار جام حذفی مانند فینال است و اگر ببازی، کشته و حذف می‌شوی. امیدوارم بازیکنانم از دیدار با صنعت نفت درس گرفته باشند و بدانند اگر حواس‌جمع نباشند، هر اتفاقی می‌افتد.

سرمربی آلومینیوم اراک درباره دلیل استفاده تیمش از ترکیب سه بازیکن در خط دفاع عنوان کرد: در دیدار با پیکان با چهار مدافع بازی کردیم و عالی بودیم. در حال آزمایش این سیستم هستیم تا ببینیم کدام سیستم بر تیم ما مطابقت دارد. در این مسابقه اسیر ضدحملات حریف یا ناهماهنگی مدافعان خودمان شدیم. مطمئن باشید بهترین تصمیم را در ادامه راه می‌گیریم.

7474