مدیر توسعه و پیشرفت فدراسیون در جمع مربیان و مدیران آسیا

مدیر توسعه و پیشرفت فدراسیون در جمع مربیان و مدیران آسیا

پایگاه خبری فوتبالی- سمینار بررسی عملکرد مربیان و مدیران جام ملت های ۲۰۲۳ آسیا با حضور مجید جلالی آغاز به کار کرد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، سمینار سه روزه کنفدراسیون فوتبال آسیا با حضور مدیران و مربیان برتر قاره کهن به مدت سه روز در کوالالامپور مالزی آغاز به کار کرد.

در نخستین روز این همایش "اندی روکسبورگ" مدیر فنی و توسعه AFC گفت: در سال های اخیر فوتبال آسیا رشد چشمگیری داشته است. پس از موفقیت تیم های قاره کهن در جام جهانی ۲۰۲۲، تیم‌های آسیایی در جام ملت های ۲۰۲۳ نیز عملکردی چشمگیر در پیشرفت توسعه فوتبال داشتند.

او به عملکرد تیم ها در این رقابت ها پرداخت و گفت: از عملکرد تاجیکستان تا حضور اردن در فینال این رقابت ها نشانه های مهمی از توسعه فوتبال در آسیاست. در این بین هم چندین تیم ما تاریخ را بازنویسی کردند و میراث جام ملت های آسیا را در این روند غنی کردند. پیگیری ما به سمت تعالی یک فرآیند مداوم است. همانطور که همه می دانیم، AFC به چشم انداز خود برای تضمین موفقیت تیم های ملی خود در بزرگترین صحنه های فوتبال جهان متعهد است.

مدیر بخش فنی و توسعه AFC ادامه داد: این کنفرانس، برای مربیان ملی و مدیران فنی آنها، درس‌هایی از جام ملت‌های آسیا را بررسی می‌کند و به آینده جام جهانی فوتبال در سال ۲۰۲۶ نگاه می‌کند.

علاوه بر این، موضوعات کلیدی مانند نقش رهبری مربی ملی نیز ارائه خواهد شد.

همچنین "هری لو" تحلیلگر عملکرد فوتبال در فیفا، اطلاعات بیشتری را از اروپا و سایر نقاط جهان ارائه خواهد کرد

مجید جلالی مدیر بخش فنی و توسعه فدراسیون فوتبال ایران با حضور در این سمینار گفت و گوهای مستمری را با مربیان دنیا و مدیران بخش‌های مختلف کشورهای آسیایی انجام داد.

جلالی قرار است در دو روز آینده ضمن تحلیل و بررسی عملکرد تیم ها در ساختارهای فنی به روند رسیدگی فوتبال ایران اشاره کند و با مدیران AFC جلسه داشته باشد.

1999