باخت غیرقابل پیش‌بینی مس/ نویدکیا دیگر گربه سیاه صنعت نفت نیست

باخت غیرقابل پیش‌بینی مس/ نویدکیا دیگر گربه سیاه صنعت نفت نیست

پایگاه خبری فوتبالی- اولین شکست مس رفسنجان با محرم نویدکیا جایی رقم خورد که کسی انتظارش را نداشت. 

به گزارش فوتبالی، مس رفسنجان که با هدایت محرم نویدکیا کاملا احیا شده و با گذراندن روزهای بحرانی خود در اواسط فصل به ساحل آرامش رسیده سرانجام و بعد از ۱۲ مسابقه بدون باخت در لیگ برتر و جام حذفی شکست خورد.

نکته قابل توجه اینکه سرمربی مس رفسنجان پیش از بازی دیروز، چهار مرتبه در مقابل صنعت نفت به عنوان سرمربی سپاهان قرار گرفته که هر چهار بازی را برده بود تا رکورد صد در صد پیروزی در برابر برزیلی های ایران را داشته باشد. محرم، تا قبل از بازی دیروز، در تنها تقابلش با فراز کمالوند هم برنده بود اما دیشب خبری از ادامه این روند خوب نبود.

مس رفسنجان در شرایطی در خانه صنعت نفت پای به میدان گذاشت که شاگردان فراز کمالوند در سه بازی قبلی خود مقابل تیم‌های استقلال خوزستان، پرسپولیس و هوادار شکست خورده بودند و اکثر هواداران این تیم دیگر امیدی به بقا در لیگ برتر نداشتند اما کسب یک پیروزی، دوباره امید را به اردوی برزیل ایران برگردانده است.

برزیل فوتبال ایران گرچه با ۱۹ امتیاز، قهرنشین لیگ است اما با منطقه امن جدول تنها ۳ امتیاز فاصله دارد و فرصت این را دارد تا حکم بقای خود در لیگ برتر را امضا کند. شاگردان کمالوند در ۴ بازی باقی‌مانده خود باید به مصاف تیم‌های آلومینیوم، شمس آذر، ذوب آهن و تراکتور بروند.

۹۰۹۸