شش باشگاه به دنبال جذب قرضی مهاجم برزیلی بارسلونا

شش باشگاه به دنبال جذب قرضی مهاجم برزیلی بارسلونا

پایگاه خبری فوتبالی- ویتور روکی، مهاجم جوان برزیلی بارسلونا ممکن است در تابستان پیش رو به صورت قرضی از باشگاه خود جدا شود.

به گزارش فوتبالی، یکی از بازیکنانی که در زمستان 2024 به لیست بازیکنان بارسلونا اضافه شد، ویتور روکی بود. مهاجم 18 ساله برزیلی که پس از درخشش در سری آ برزیل تابستان گذشته قراردادی با بارسلونا امضا کرد اما در زمستان امسال به این تیم پیوست.

گفته می‌شد که مدیران باشگاه برنامه خاصی برای سازگاری این بازیکن با شرایط تیم در نظر گرفته‌اند و نمی‌خواهند او را تحت فشار رسانه‌ای قرار دهند، به همین خاطر کادر فنی تیم تصمیم گرفت تا این بازیکن را به مرور زمان به ترکیب اصلی اضافه کند. اما شرایط باب میل روکی پیش نرفت و او نتوانست اعتماد ژاوی هرناندز را جلب کند.

هرچند که او در همان دقایق کمی که به دست آورد دو بار برای کاتالان‌ها گلزنی کرد اما ژاوی هرناندز ترجیح داد تا به دیگر مهاجمان تیمش اعتماد کند. او حالا دقایق زیادی برای بازی به دست نمی‌آورد و همین موضوع باعث شده تا خبرهایی مبنی بر جدایی قرضی او در تابستان امسال مطرح شود.

باشگاه بارسلونا شاید قادر به ثبت قرارداد این بازیکن برای فصل آینده نباشد و همین موضوع موجب شده تا بحث قرض دادن این بازیکن پررنگ‌تر شود. با این‌که در روزهای اخیر گفته شد خود بازیکن نمی‌خواهد در تابستان از بارسلونا جدا شود و می‌خواهد بماند و برای رسیدن به ترکیب اصلی تلاش کند.

به نقل از رسانه کاتالونیایی موندو دپورتیوو، تیم‌های ناپولی، لیون، رئال بتیس، سویا، نیس و منچستریونایتد تمایل دارند تا ویتور روکی را در تابستان به صورت قرضی به خدمت بگیرند.

1428