تیم های لیگ برتر انگلیس رقیب بارسلونا در راه جذب الکس بائنا

تیم های لیگ برتر انگلیس رقیب بارسلونا در راه جذب الکس بائنا

پایگاه خبری فوتبالی- ستاره باشگاه ویارئال مدنظر چند تیم لیگ برتری انگلیس قرار دارد.

به گزارش فوتبالی، مطابق خبر اسکای باشگاه استون ویلا حاضر است بند آزادسازی ۶۰ میلیون یورویی الکس بائنا ستاره ویارئال را بپردازد. با حضور در لیگ قهرمانان اروپا تیم انگلیسی با درآمد بالا پروژه جاه طلبانه ای خواهد داشت که البته مستلزم رعایت قوانین فیرپلی مالی است.

این بازیکن که در فصل نقل و انتقالات زمستانی اروپا مدنظر بارسلونا قرار داشت شخصا دوست دارد به تیم ژاوی ملحق شود. الکس بائنا چندی پیش در این باره گفته بود: " من دوست دارم برای بارسلونا بازی کنم و این یکی از بزرگترین آرزوهای من است. بارسلونا از نظر من بهترین تیم در جهان است و من در قرارداد خود بند آزادسازی دارم و برای جذب من ۶۰ میلیون یورو نیاز خواهد بود و امیدوارم با پرداخت این رقم به بارسلونا بروم."

آرسنال و نیوکاسل دو تیم دیگر لیگ برتر انگلیس علاقه مند به جذب الکس بائنا، هافبک ۲۲ ساله ویارئال هستند. او در این فصل به طور مستقیم روی ۱۰ گل زیر دریایی ها در لالیگا نقش داشته و بهترین پاسور گل رقابت های لالیگا بوده است. با توجه به محدودیت های مالی باشگاه بارسلونا بعید است که این تیم رقم ۶۰ میلیون یورو برای جذب این ستاره ویارئال هزینه کند.

۱۰۰۹