حمایت ستاره اسبق منچستریونایتد از هم‌تیمی سابق خود

حمایت ستاره اسبق منچستریونایتد از هم‌تیمی سابق خود

پایگاه خبری فوتبالی- مارکوس رشفورد در این فصل عملکرد خوبی از خود به نمایش نگذاشت و همین موضوع باعث شد رسانه‌ها و هواداران انتقادات زیادی به او بکنند.

به گزارش فوتبالی، مارکوس رشفورد را باید یکی از ضعیف‌ترین بازیکنان این فصل منچستریونایتد بدانیم. بازیکنی که فصل گذشته عملکرد خیلی خوبی ارائه داد و به نظر می‌رسید که بتواند زیر نظر اریک تن هاگ به روزهای اوج خودش برگردد، اما در این فصل دوباره دچار افت شد تا بار دیگر مورد هجمه و انتقاد قرار بگیرد.

این مهاجم انگلیسی فصل گذشته جزو بازیکنان خوب تیم ملی انگلیس در جام جهانی بود، اما با شرایط فعلی بعید است جایی در ترکیب ثابت تیم ملی در یورو 2024 داشته باشد. بازیکنانی همچون کول پالمر، بوکایو ساکا و فیل فودن عملکرد بهتری از او داشتند و به‌نظر می‌رسد ساوتگیت این بازیکنان را به رشفورد ترجیح دهد.

این بازیکن در میانه فصل حواشی زیادی هم به‌خاطر حضور در مهمانی‌های شبانه و عدم حضور در تمرینات داشت که باعث شد بیش از پیش مورد توجه رسانه‌ها قرار گیرد. بی‌شک این حواشی نقش تاثیرگذاری در افت کیفیت او داشته‌اند.

در این بین، خوان ماتا، هم‌تیمی سابق مارکوس رشفورد در منچستریونایتد از او حمایت کرد و در این باره گفت: «همه ما از ظرفیت بالای رشفورد آگاه هستیم، البته اگر در بند مصدومیت نباشد. او زیاد با این مشکل مواجه می‌شود و شاید به همین خاطر باشد که افت کرده است. اما فکر می‌کنم مدیران باشگاه می‌دانند که چه بازیکن بزرگی در اختیار دارند. او در فصل‌های قبل نشان که چه استعدادی دارد.»

1428