رقابت میلان و ناپولی برای جذب جاناتان دیوید

رقابت میلان و ناپولی برای جذب جاناتان دیوید

پایگاه خبری فوتبالی- دومین گلزن برتر این فصل لیگ فرانسه مدنظر دو باشگاه بزرگ ایتالیایی قرار دارد.

به گزارش فوتبالی، مطابق خبر گاتزتا دلا اسپورت ایتالیا رقابت دو باشگاه میلان و ناپولی برای جذب جاناتان دیوید مهاجم کانادایی و دومین گلزن برتر لیگ ۱ فرانسه در فصل نقل و انتقالات تابستانی آینده آغاز خواهد شد. ناپولی یکی از این باشگاه ها است که با احتمال خروج ویکتور اوسیمن مذاکرات شخصی با جاناتان دیوید را شروع کرده است. قرارداد ۵ ساله و دستمزدی سالیانه سه میلیون یورویی برای توافق ارائه خواهد شد و باشگاه لیل نیز برای جدایی این بازیکن ۵۰ میلیون یورو درخواست کرده است.

جاناتان دیوید در تمامی فصولی که با پیراهن لیل در فرانسه بازی کرده موفق شده بیش از ۱۰ گل در لیگ ۱ به ثمر برساند و  این بازیکن تا ۲۰۲۵ با تیم فرانسوی قرارداد دارد. میلان نیز دیگر تیمی است که قصد دارد مذاکراتی فشرده را در ماه های آینده با مدیر برنامه های جاناتان دیوید شروع کند. زوج او و لیائو آرزوی بزرگ میلان برای خط حمله است که برای شکست دادن زوج لائوتارو مارتینز و مارکوس تورام در تیم اینتر در نظر گرفته شده است.

منچستریونایتد و استون ویلا نیز دو تیم انگلیسی هستند که به شدت به دنبال جذب جاناتان دیوید مهاجم ۲۳ ساله کانادایی از لیل هستند.

۱۰۰۹