ژاوی در بارسلونا ماندنی شد

ژاوی در بارسلونا ماندنی شد

پایگاه خبری فوتبالی - ژاوی هرناندز به مدت یک فصل دیگر در بارسلونا خواهد ماند و به این ترتیب برای فصل آینده هم سرمربی آبی و اناری پوشان خواهد بود.

به گزارش فوتبالی ، ژاوی در اواسط فصل و پس از باخت پنج بر سه بارسلونا مقابل ویارئال بود که اعلام کرد که در انتهای فصل بارسلونا را ترک می کند و دیگر سرمربی این تیم نخواهد بود. مدیران بارسلونا پس از آن سعی کردند که نظر ژاوی را عوض کنند و به نظر می رسد که حالا موفق به انجام این کار شده اند.

به نقل از موندو دپورتیوو، ژاوی حداقل تا پایان فصل آینده یعنی فصل 2024/25 سرمربی بارسلونا خواهد بود. این تصمیم پس از جلسه ای که مدیران بارسلونا یعنی لاپورتا و دکو با ژاوی داشته اند گرفته شده است و قرار شده که او یک فصل دیگر هم سرمربی بارسلونا باشد.

همچنین خوان لاپورتا قرار است که فردا درباره جزییات توافقی که با ژاوی صورت گرفته است، صحبت کند. اما در هر صورت ژاوی سرمربی بارسلونا خواهد بود.

تیم او این فصل را بدون جام تمام کرد اما مدیران بارسلونا به این نتیجه رسیدند که بهترین گزینه فعلا ماندن ژاوی هرناندز است و این سرمربی اسپانیایی شاید بتواند در فصل آینده شرایط بهتری را برای بارسلونا رقم بزند.

1470