منتقل شدن ستاره سابق منچستریونایتد به بیمارستان

منتقل شدن ستاره سابق منچستریونایتد به بیمارستان

پایگاه خبری فوتبالی – کارلوس توز، ستاره سابق تیم‌های منچستر یونایتد و منچستر سیتی، پس از اینکه به دنبال درد در ناحیه قفسه سینه به سرعت به بیمارستان منتقل شده بود، در حال حاضر شرایط مساعدی دارد.

به گزارش فوتبالی، توز روز سه شنبه به بیمارستانی در شهر بوینس آیرس منتقل شده بود و پیش از انجام شدن تست‌های پزشکی لازم، شب را در این بیمارستان بستری شده بود. ستاره 40 ساله سابق باشگاه های شهر منچستر، در حال حاضر هدایت تیم دسته اولی آرژانتینی ایندیپندنته را بر عهده دارد. او در آگوست سال 2023 قراردادی کوتاه مدت را با این باشگاه به امضا رساند که بعدتر تا سال 2026 تمدید شد.

این باشگاه آرژانتینی بیانیه ای در رابطه با شرایط کارلوس توز منتشر کرده است:" کارلوس توز، سرمربی تیم ما، به بیمارستان لا ترینداد در منطقه سان ایسیدرو منتقل شد. آن‌ها تست‌های لازم را در اینباره به انجام رساندند که نتایج نهایی رضایت بخش بود. او امروز نیز بر طبق برنامه چند آزمایش را پشت سر خواهد گذاشت تا معاینه عمومی اش تکمیل شود."

باشگاه ایندیپندنته بعد از این بیانیه، اذعان داشت که توز جهت احتیاط بیشتر، در بیمارستان باقی خواهد ماند تا دکترها آزمایش‌های بیشتر را در این زمینه به انجام برسانند.

2102