انریکه و رونمایی از هدفش: چهارگانه را می‌خواهیم!

انریکه و رونمایی از هدفش: چهارگانه را می‌خواهیم!

پایگاه خبری فوتبالی - به نظر می رسد که لوییز انریکه می خواهد یک فصل تاریخی را برای پاری سن ژرمن رقم بزند و در این مقطع حساس پایانی فصل، به دنبال فتح تمامی جام های ممکن است.

به گزارش فوتبالی ، پاری سن ژرمن در این فصل از رقابت ها با هدایت لوییز انریکه قهرمان سوپرجام فرانسه شده است. تیم او در رقابت های لیگ یک فرانسه، یازده امتیاز بیشتر از موناکو دارد و صدرنشین است و فاصله ای تا قطعی شدن قهرمانی اش باقی نمانده است. پی اس جی در فینال جام حذفی فرانسه هم حضور دارد. پاریسی ها در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا هم به مرحله نیمه نهایی رسیده اند و باید با بروسیا دورتموند روبرو شوند.

در حقیقت پی اس جی در این فصل از رقابت ها، این فرصت را دارد تا با فتح سه جام پایانی فصل، این جام را با احتساب سوپرجام، با چهار جام تمام کند و چهار گانه را فتح کرده باشد!

لوییز انریکه درباره این قضیه گفت:" فتح چهارگانه یک انگیزه برای ما است. با انجام این کار می توانیم تاریخ را برای شهر پاریس بنویسیم. البته که انجام این کار آسان نیست اما ما هم به خودمان باور داریم. در این فصل تیمی فوق العاده داریم که می تواند هر چه را که می خواهد به دست بیاورد."

1470