عکس؛ سه جایزه فردی که بلینگام به دست آورده است

عکس؛ سه جایزه فردی که بلینگام به دست آورده است

پایگاه خبری فوتبالی - این فصل برای جود بلینگام یک فصل خوب و رویایی بوده است و این ستاره انگلیسی شروع بسیار خوبی در رئال مادرید داشته است.

به گزارش فوتبالی ، جود بلینگام که در حال حاضر بیست سال سن دارد، در اولین فصل حضور خود در رئال مادرید، عملکرد بسیار خوبی داشته است و درخشان ظاهر شده است. بلینگام در حال حاضر یکی از اصلی ترین مهره های ترکیب تیم کارلو آنچلوتی است.

جود بلینگام شب گذشته جایزه لوریوس یا همان اسکار ورزشی سال 2023 را به دست آورد. او در بخش بهترین پدیده دنیای ورزش در سال 2023 برنده جایزه شد. این اولین جایزه فردی جود بلینگام نیست.

جود بلینگام در سال 2023، در مراسم توپ طلا برنده جایزه کوپا شد. این جایزه به بهترین بازیکن زیر 21 ساله داده می شود و ستاره انگلیسی رئال مادرید برنده این جایزه شد.

جود بلینگام همچنین برنده جایزه پسر طلایی هم شده است. این جایزه که به بهترین بازیکن جوان و زیر 21 ساله اروپا داده می شود، در سال 2023 به جود بلینگام رسید.

بلینگام می تواند یکی از مدعی های توپ طلا هم باشد. بدون تردید او جوایز فردی مهم دیگری را هم به دست خواهد آورد و کار او در این جا به پایان نرسیده است.

1471