سوژه شدن خوشحالی آنتونی مقابل بازیکنان کاونتری پس از صعود منچستریونایتد

سوژه شدن خوشحالی آنتونی مقابل بازیکنان کاونتری پس از صعود منچستریونایتد

پایگاه خبری فوتبالی - منچستر یونایتد به سختی توانست کاونتری سیتی را در مرحله نیمه نهایی جام حذفی انگلیس شکست بدهد و راهی فینال این بازی ها شود.

به گزارش فوتبالی ، منچستریونایتد در طول 120 دقیقه بازی مقابل کاونتری سیتی به تساوی سه بر سه رسید. در حقیقت شیاطین سرخ ابتدا سه گل در این بازی زدند اما پس از آن سه گل خوردند و تا آستانه حذف شدن پیش رفتند. به تساوی رسیدن دو تیم موجب شد تا کار به ضربات پنالتی کشیده شود.

در ضربات پنالتی، منچستر یونایتد با نتیجه چهار بر دو به پیروزی رسید. تصویری که پس از پنالتی ها وایرال شده و مورد توجه قرار گرفته است، مربوط به خوشحالی آنتونی مقابل بازیکنان کاونتری سیتی است. منچستر یونایتد از لحاظ اسم و رسم تیمی است که خیلی بزرگ تر از کاونتری سیتی است و کاونتری سیتی در بازی مقابل منچستر یونایتد شگفتی سازی کرده است اما خوشحالی آنتونی به شکلی است که گویا شیاطین سرخ یک تیم بسیار بزرگ را شکست داده اند.

در این تصویر می بینیم که یکی از بازیکنان کاونتری سیتی به حرکت آنتونی و خوشحالی او خنده اش گرفته است! به نظر می رسد که ذهنیت برنده بودن و این که این تیم یک تیم قهرمان بوده است، در جمع شیاطین سرخ از بین رفته است. باید دید که شیاطین سرخ در فینال جام حذفی انگلیس مقابل منچسترسیتی چه عملکردی خواهند داشت.

1470