پاریسن ژرمن قید جذب هافبک بارسلونا را زد

پاریسن ژرمن قید جذب هافبک بارسلونا را زد

پایگاه خبری فوتبالی - با نزدیک شدن به پنجره نقل و انتقالات تابستانی، حرف و حدیث ها درباره آینده فرنکی دی یونگ دوباره شروع شده است و باید دید که در نهایت چه اتفاقاتی برای این هافبک هلندی رخ می دهد.

به گزارش فوتبالی ، پاری سن ژرمن یکی از تیم هایی بود که نامش پیرامون فرنکی دی یونگ مطرح بود اما به نظر می رسد که پی اس جی قید جذب دی یونگ را زده است. در حقیقت پاریسی ها به علت مسائل و قوانین مالی نمی خواهد به سراغ فرنکی دی یونگ بروند.

به نقل از روزنامه اسپورت، پاری سن ژرمن در تابستان آینده تمرکز اصلی خود را روی خرید جانشین برای کیلیان امباپه گذاشته است و همین قضیه موجب می شود که قید سایر خرید ها را تا حد امکان بزند چرا که باشگاه پاری سن ژرمن باید قوانین مالی یوفا یا همان FFP را هم رعایت کند. ویکتور اوسیمن یکی از بازیکنانی است که پاری سن ژرمن او را زیر نظر دارد تا به جای کیلیان امباپه به خدمت بگیرد.

در حال حاضر بایرن مونیخ هم مشتری فرنکی دی یونگ است. این هافبک هلندی تا سال 2026 با بارسلونا قرارداد دارد و تیم هایی که می خواهند او را بخرند باید با بارسلونا وارد مذاکره شوند و ابتدا رضایت باشگاه بارسا را به دست بیاورند.

1471