عکس؛ احساساتی شدن مربی سابق تیم ملی انگلیس پس از تجلیل توسط باشگاه سابقش

عکس؛ احساساتی شدن مربی سابق تیم ملی انگلیس پس از تجلیل توسط باشگاه سابقش

پایگاه خبری فوتبالی - زمانی که اسون گوران اریکسون توسط یکی از باشگاه های سابقش مورد تجلیل قرار گرفت، به سختی توانست جلوی اشک هایش را بگیرد.

به گزارش فوتبالی، در ماه ژانویه، فوتبالدوستان در سراسر دنیا شوکه شدند چرا که اسون گوران اریکسون اعلام کرد که به سرطان مبتلا شده است و آخرین ماه های عمر خود را سپری می کند.  مربی سوئدی اسبق تیم ملی انگلیس پس از دویدن به مسافت پنج کیلومتر، از حال رفته بود و بعد از آن پزشکان تشخیص دادند که به سرطان مبتلا شده است و حداکثر یک سال دیگر زنده می ماند.

مربی 76 ساله در ماه های اخیر توسط بازیکنان و مربیان مختلف در فوتبال دنیا مورد تجلیل قرار گرفته است. وی در دوران 42 ساله مربیگری خود در باشگاه های مختلفی نظیر سمنپدوریا، لاتزیو و منچسترسیتی نیز فعالیت کرده است. 

اریکسون در ماه های اخیر توسط برخی از باشگاه های سابقش مورد تجلیل قرار گرفته است. او توانست در بازی اسطوره های لیورپول در آنفیلد روی نیمکت این تیم بنشیند چرا که رویای کودکی او این بود که روزی سرمربی این تیم شود. 

در روز شنبه نیز اریکسون توسط باشگاه سابقش گوتنبرگ در کشور سوئد مورد تجلیل قرار گرفت.  سرمربی سابق تیم ملی انگلیس بین سالهای 1979 تا 1982 هدایت این تیم را به عهده داشت و در سال 1982 توانست آن ها را به قهرمانی جام یوفا برساند. 

اریکسن پیش از تساوی گوتنبرگ و نورکوپینگ با نتیجه یک بر یک مورد تجلیل قرار گرفت که به سختی جلوی اشک هایش را گرفت.

4125