آبهای آرام انتخابی المپیک| صعود شفیعیان به فینال کایاک ۵۰۰ متر

آبهای آرام انتخابی المپیک| صعود شفیعیان به فینال کایاک ۵۰۰ متر

پایگاه خبری فوتبالی - ملی‌پوش کایاک کشورمان به فینال ۵۰۰ متر انتخابی المپیک راه یافت.

به گزارش فوتبالی، مسابقات آبهای آرام قهرمانی آسیا و انتخابی قاره‌ای المپیک امروز در توکیو ژاپن دنبال می‌شود.تیم قایقرانی آبهای آرام با ۶ ورزشکار و ۴ مربی در مسابقات قهرمانی آسیا و ‌انتخابی المپیک حضور دارد.

الناز شفعیان درگروه دوم دور مقدماتی کایاک تکنفره ۵۰۰ متر بانوان در رقابت با حریفانی از ازبکستان، سنگاپور، کره و هنگ‌کنگ با زمان ۲:۱۷.۱۰۷ دقیقه به عنوان قایق چهارم از خط عبور کرد و به دور نیمه نهایی مسابقات راه یافت. در این رقابت نمایندگان ازبکستان، سنگاپور و کره به ترتیب اول تا سوم شدند.شفعیان درنیمه نهایی کایاک تکنفره ۵۰۰ متر بانوان در رقابت با حریفانی از تایلند،چین تایپه،هنگ‌کنگ و اندونزی رقابت کرد و با زمان ۲:۱۳.۲۵۹ دقیقه به عنوان قایق اول از خط عبور کرد و به فینال مسابقات راه یافت. 

در این رقابت نمایندگان تایلند و اندونزی به ترتیب دوم و سوم شدند.همچنین در بخش روئینگ که به میزبانی کره جنوبی در حال برگزاری است، حمیدرضا رضوانی در روئینگ تکنفره مردان در گروه دوم شانس مجدد در رقابت با حریفانی از ویتنام، فلیپین، قزاقستان، فلسطین و مالزی با زمان ۷:۳۲.۵۸ دقیقه به عنوان قایق دوم از خط عبور کرد و به دور نیمه‌نهایی راه یافت. در این رقابت نمایندگان ویتنام و فلیپین اول و سوم شدند. دور نیمه‌نهایی این ماده فردا صبح برگزار می شود.

۹۹۸۹