بازگشت یوسفی و نیازمند به تمرینات سپاهان

بازگشت یوسفی و نیازمند به تمرینات سپاهان

پایگاه خبری فوتبالی- تمرینات تیم فوتبال سپاهان برای دیدار روز چهارشنبه برابر ذوب آهن طی روز های اخیر با رفع مصدومیت دو بازیکن این تیم همراه بوده است.

به گزارش فوتبالی، تیم‌های فوتبال سپاهان و ذوب آهن در دیداری معوقه از هفته نوزدهم روز چهارشنبه ۲۹ فروردین به مصاف هم می‌روند. «ژوزه مورایس» سرمربی سپاهان که در هفته‌های گذشته آریا یوسفی و پیام نیازمند مدافع و دروازه‌بان خود را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت، در صورت صلاحدید می‌تواند از این دو بازیکن در دیدارهای پیش روی تیمش استفاده کند. یوسفی که در بازی با استقلال تهران از ناحیه زانو دچار آسیب دیدگی شده بود، در روزهای اخیر کار با توپ را آغاز کرده و همراه با سایر نفرات به تمرین پرداخت.

پیام نیازمند هم که در اردوی تیم ملی دچار مصدومیت شده بود با رفع کامل آن می‌تواند برای سپاهان در دیدار برابر ذوب آهن به میدان برود. محمد دانشگر که در بازی با صنعت نفت آبادان به شدت از ناحیه کتف مصدوم شده بود، در تمرین سپاهان حضور یافت اما دستکم تا ۶ هفته نمی‌تواند زردپوشان را همراهی کند.

تیم فوتبال سپاهان با ۳۹ امتیاز در رده چهارم و ذوب آهن با ۳۰ امتیاز در مکان هشتم جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارند و پیروزی در این بازی می‌تواند باعث صعود دو تیم در جدول رده بندی شود.

دیدار تیم‌های سپاهان و ذوب آهن در ورزشگاه نقش جهان و از ساعت ۱۶:۳۰ آغاز می‌شود.

7474