آمار فوق‌العاده شاگردان عنایتی در امر گلزنی/ پیکان، بالاتر از پرسپولیس و استقلال!

آمار فوق‌العاده شاگردان عنایتی در امر گلزنی/ پیکان، بالاتر از پرسپولیس و استقلال!

پایگاه خبری فوتبالی- تیم فوتبال پیکان در نیم فصل دوم لیگ برتر توانسته یک آمار خوبی را از خود تا پایان هفته بیست و سوم به جای بگذارد.

به گزارش فوتبالی، تیم فوتبال پیکان با هدایت رضا عنایتی هفته‌های خوبی را در لیگ برتر تجربه می‌کند و در ۵ بازی اخیر این تیم تنها برابر پرسپولیس تن به شکست داده و برابر ملوان، سپاهان و استقلال خوزستان به برتری رسیده و در هفته بیست و سوم برابر مس رفسنجان به تساوی دست یافت تا روند خوب این تیم ادامه دار باشد.

پیکان در نیم فصل دوم و به واسطه پیروزی‌های خوبی که کسب کرده توانسته خود را از قعر جدول جدا کند و اکنون با ۲۴ امتیاز و تنها به دلیل تفاضل گل پایین‌تر از هوادار در رده دوازدهم جدول قرار دارد. خرید بازیکنان با کیفیت در کنار به کار گیری بازیکنان جوان و با انگیزه باعث شده تا عنایتی تیم متفاوت‌تری را از پیکان نسبت به نیم فصل اول نشان دهد.

بازیکنان پیکان در نیم فصل اول تنها موفق شدند ۸ بار دروازه حریفان خود را در ۱۵ بازی باز کنند اما آمار این تیم در نیم فصل دوم به کلی عوض شده و شاگردان عنایتی در ۸ بازی اخیر خود ۱۲ بار موفق به گلزنی شده‌اند و تنها تیم مس رفسنجان با به ثمر رساندن ۱۳ گل آمار بهتری را نسبت به این تیم در نیم فصل دوم دارد.

تیم‌های استقلال تهران و پرسپولیس که در رده‌های اول و دوم جدول قرار دارند و با هزینه‌های زیاد اقدام به جذب بازیکن کرده‌اند به ترتیب با ۸ و ۱۱ گل زده در نیم فصل دوم پایین‌تر از تیم پیکان قرار گرفته‌اند. حامد پاکدل با ۵ گل بهترین گلزن پیکان در این فصل است و محمدحسین فلاح، سامان نریمان جهان و علی قربانی نیز هر کدام با ۳ گل زده مشترکا در رده دوم قرار دارند.

7474