افت شدید گل‌گهر در نیم فصل دوم/ کسب 3 امتیاز از 5 بازی اخیر

افت شدید گل‌گهر در نیم فصل دوم/ کسب 3 امتیاز از 5 بازی اخیر

پایگاه خبری فوتبالی- شاگردان اوزونیدیس در ۵ بازی اخیر خود، تنها ۳ امتیاز به دست آورده‌اند و شرایط آن‌ها در نیم فصل اول به مراتب بهتر بود.

به گزارش فوتبالی، تیم فوتبال گل گهر در نیم فصل دوم لیگ برتر و در ۵ بازی اخیر خود متحمل ۴ شکست شده و پس از پایان هفته بیست و سوم با ۳۳ امتیاز در مکان ششم جدول قرار دارد. این گل گهر در ۵ بازی اخیر خود تنها موفق به شکست صنعت نفت آبادان شده و برابر ملوان، سپاهان، پرسپولیس و هوادار بازی‌های خود را با شکست به پایان رسانده است و از مجموع ۱۵ امتیاز ممکن تنها ۳ امتیاز به دست آورده است.

گل گهر در حالی نتیجه را به حریفان خود واگذار کرده است که در نیم فصل اول برابر سپاهان به پیروزی دست یافته بود و برابر ملوان و هوادار هم به نتیجه تساوی دست یافته بود و تنها پرسپولیس در دور رفت توانست گل گهر را شکست دهد.

گل گهر از ۸ بازی در نیم فصل دوم تنها ۱۰ امتیاز به دست آورده و به طوری که استقلال خوزستان از لحاظ کسب امتیاز از این تیم در جدول نیم فصل دوم در جایگاه بالاتری قرار دارد. احمدرضا زنده روح، سعید سحرخیزان و «روبرتو تورس» که به ترتیب با ۶، ۵ و ۵ گل زده بهترین گلزنان این تیم در لیگ برتر به حساب می آیند در بازی‌های اخیر تیم خود عملکرد ضعیفی را داشتند و تنها زنده روح توانسته برابر صنعت نفت گل پیروزی بخش تیمش را به ثمر برساند.

«مارینوس اوزونیدیس» سرمربی یونانی گل گهر اولین فصل حضور خود در لیگ برتر ایران را تجربه می‌کند و در کل تا به اینجای مسابقات عملکرد قابل قبولی روی نیمکت این تیم داشته است. گل گهر روز پنج‌شنبه ۳۰ فروردین در هفته بیست و چهارم مسابقات لیگ برتر میزبان استقلال خوزستان است که با توجه به شرایط حساس استقلال در جدول و احتمال سقوط این تیم به دسته پایین‌تر، مسلماً شاگردان اوزونیدیس کار راحتی را در پیش نخواهند داشت.

7474