ادعای جالب سان: اخراج قطعی سرمربی منچستریونایتد

ادعای جالب سان: اخراج قطعی سرمربی منچستریونایتد

پایگاه خبری فوتبالی - نشریه سان مدعی است اریک تن هاگ در تابستان پیش رو از سرمربیگری منچستریونایتد عزل خواهد شد و بازیکنان این تیم نیز به این موضوع واقف هستند.

به گزارش فوتبالی، اریک تن هاگ در تابستان 2022 به عنوان سرمربی منچستریونایتد منصوب شد و توانست شیاطین سرخ به اولین قهرمانی در 6 سال قبل برساند. اگرچه او قهرمان اف ای کاپ شد، اما در این فصل نتوانسته عملکردی باثبات ارائه دهد و یونایتد روند کاملاً سینوسی در پیش گرفته و حتی ممکن است سهمیه لیگ قهرمانان اروپا در فصل آینده را از دست دهند. 

حالا The Sun ادعا می کند  که تمامی بازیکنان منچستریونایتد از اخراج اریک تن هاگ در پایان فصل مطمئن هستند. البته خود تن هاگ در مصاحبه اخیر خود با اطمینان کامل اذعان کرد در فصل آینده نیز روی نیمکت منچستریونایتد خواهد نشست و مالکان جدید این تیم به او اعتماد کامل دارند. 

یونایتد در حال حاضر در رده ششم جدول لیگ برتر انگلیس قرار دارد و فاصله اش با تاپ فور، 11 امتیاز است. البته آن ها همچنان شانس قهرمانی در اف ای کاپ را دارند. برخی از منابع انگلیسی ادعا می کنند هر اتفاقی که رخ دهد، گراهام پاتر سرمربی سابق برایتون و چلسی در فصل آینده سرمربی منچستریونایتد خواهد بود.

4416