با قهرمانی در جام ملت های آسیا به ایران برمی‌گردیم

با قهرمانی در جام ملت های آسیا به ایران برمی‌گردیم

پایگاه خبری فوتبالی - بازیکن تیم ملی فوتسال ایران بر انگیزه بالای بازیکنان تیم برای کسب عنوان قهرمانی جام ملت های آسیا تاکید کرد. 

به گزارش فوتبالی، علیرضا رفیعی پور بازیکن تیم ملی فوتسال ایران گفت: در حال حاضر در اردوی تیم ملی برای آماده سازی برای جام ملت‌های آسیا هستیم که کسب سهمیه برای جام جهانی هم است. اردوها ما از ۲۴ اسفند آغاز شد و با یک دوره بدنسازی بسیار سخت و پرفشار که برای تیم لازم بود کار را آغاز کردیم. سپس به تورنمنت ویتنام رفتیم که تیم‌های مراکش، ویتنام و نیوزلند حضور داشتند و توانستیم عنوان دوم را کسب کنیم و نقاط ضعف و قدرت تیم برای کادر فنی مشخص شد.

وی در خصوص کار با وحید شمسایی سرمربی تیم ملی هم گفت: کار با آقای شمسایی سخت ولی لذت بخش است. او چندین بار سابقه قهرمانی در جام ملت‌های آسیا را در کارنامه دارد و آقای گل جام جهانی شده است و اکنون هم که سرمربی تیم ملی است بازیکنان با انگیزه کار می‌کنند و امیدوار هستم ناکامی دور قبل را جبران و با کسب عنوان قهرمانی به ایران برگردیم.

تیم ملی فوتسال کشورمان از ۲۹ فروردین در مسابقات جام ملت‌های ۲۰۲۴ آسیا به میزبانی تایلند شرکت خواهد کرد و در مرحله گروهی با تیم‌های افغانستان، کویت و بحرین هم گروه است. برنامه دیدارهای ایران در جام ملت‌های آسیا مسابقات به شرح زیر است:

پنجشنبه ۳۰ فروردین
* ایران – افغانستان، ساعت ۱۲:۳۰

شنبه اول اردیبهشت
* بحرین – ایران، ساعت ۱۷:۳۰

دوشنبه ۳ اردیبهشت
* ایران – کویت، ساعت ۱۷:۳۰

۹۹۸۹