ستاره آلمانی خط هافبک رئال مادرید می‌تواند ذهنیت برنده را به چلسی برگرداند

ستاره آلمانی خط هافبک رئال مادرید می‌تواند ذهنیت برنده را به چلسی برگرداند

پایگاه خبری فوتبالی- فلورنت مالودا ستاره سابق چلسی، از آبی‌ها خواسته است تا تونی کروس هافبک رئال مادرید را در تابستان امسال به صورت رایگان به خدمت بگیرند و مدعی است که این بازیکن آلمانی ذهنیت برنده‌ای را به استمفوردبریج خواهد آورد.

به گزارش فوتبالی، فلورنت مالودا وینگر سابق چلسی بر اهمیت جذب بازیکنی مانند تونی کروس برای کاهش هرج و مرج فعلی در استمفوردبریج تاکید کرده است.

با پایان یافتن قرارداد کروس با رئال مادرید، او در تابستان بازیکن آزاد خواهد شد و مالودا او را بهترین گزینه برای برگرداندن ذهنیت برنده به تیم جوان مائوریسیو پوچتینو می‌داند.

وینگر سابق فرانسوی گفت: من فکر می‌کنم بازیکنی مانند تونی کروس از رئال مادرید هدفی است که چلسی باید در تابستان به دنبال جذب او باشد. او بازیکنی باتجربه و با سابقه است. چلسی به یک یا دو بازیکن مانند کروس در ترکیب خود نیاز دارد.

او در ادامه گفت: بازیکنانی که دارای ضریب هوشی فوتبالی بالایی هستند که می‌توانند هر سناریویی را در زمین تجزیه و تحلیل کنند، تصمیمات درستی بگیرند و تیم را رهبری کنند. این نوع شخصیتی است که من می‌خواهم در تابستان به باشگاه بیاورم.

مالودا در مورد شرایط جذب کروس گفت: هیچ مشکلی وجود ندارد.

تونی کروس که از تابستان ۲۰۱۴ در رئال مادرید بازی می‌کند. تابستان امسال پس از ۱۰ فصل حضور در تیم مادریدی این تیم را ترک خواهد کرد. او هنوز در مورد آینده خود تصمیم نگرفته است و احتمال می‌رود پس از مسابقات جام ملت‌های اروپا تصمیم خود برای آینده فوتبالی‌اش را اعلام کند.

 

۱۴۲۸