چلسی قرارداد مدافع جوان خود را تمدید کرد

چلسی قرارداد مدافع جوان خود را تمدید کرد

پایگاه خبری فوتبالی- باشگاه چلسی از تمدید قرارداد با آلفی گیلکریست مدافع ۲۰ ساله این باشگاه خبر داد. این قرارداد شامل بند تمدید قرارداد به اضافه یک سال دیگر است.

به گزارش فوتبالی، آلفی گیکریست مدافع ۲۰ ساله چلسی که این فصل از تیم آکادمی به تیم بزرگسالان این باشگاه آمده بود و ۱۲ بازی را نیز برای این تیم انجام داده قراردادش را تا سال ۲۰۲۶ با چلسی تمدید کرد.

آلفی گیلکریست پس از تمدید قرارداد با چلسی گفت: " تمدید قرارداد با چلسی بدون هیچ تاملی انجام شد و هر بار که قراردادی را با اینجا امضا می‌کنم، احساس بهتر و بهتری داشتم اما حالا می‌خواهم ادامه دهم و پیشرفت کنم."

برخی گزارش‌ها حاکی از آن است که چلسی امیدوار است خبر قرارداد با گیلکریست روحیه برخی از هواداران ناامید را بهبود بخشد چون آنها نگران هستند که باشگاه می‌خواهد بازیکنان آکادمی خود را بفروشد تا به موقعیت خود در فیرپلی مالی کمک کند.

در این مدت خبرهایی منتشر شد مبنی بر اینکه چلسی برای کمک به وضعیت فیرپلی خود قصد دارد در تابستان بازیکنانی مانند کانر گلگر و تروو چالوبا را که سود خالصی برای آنها دارند بفروشد و این موضوع باعث خشم هواداران این تیم شده بود.

چلسی در تابستان سال گذشته به دنبال فروش کانر گلگر بود و تنها تیمی که در آن زمان به شکل جدی بدنبال جذب او بود تاتنهام رقیب همشهری چلسی بود که در نهایت مذاکرات بین آنها نهایی نشد. گفته شده پوستکوگلو، گلگر را تحسین می‌کند و تاتنهام در تابستان پیشرو دوباره برای جذب او پیشنهادی به چلسی ارائه خواهد کرد و ممکن است چلسی این پیشنهاد را بپذیرد.

این موضوع در حالی است که قرارداد گلگر با چلسی سال آینده به پایان خواهد رسید و هنوز مذاکراتی برای تمدید قرارداد با او انجام نشده و هواداران چلسی هرچه زودتر دوست دارند که باشگاه با گلگر تمدید کند و طبق شنیده‌ها خواسته بازیکن هم ماندن در تیم است و باید دید چلسی در آینده در رابطه با تمدید بازیکنان آکادمی خود چه خواهد کرد.

۱۴۲۸