بارسلونا مدافع خود را در تابستان می‌فروشد

بارسلونا مدافع خود را در تابستان می‌فروشد

پایگاه خبری فوتبالی - کلمنت لنگله مدافع وسط فرانسوی بارسلونا در حال حاضر به طور قرضی در تیم استون ویلا حضور دارد و به نظر می رسد که بارسلونا دیگر نمی خواهد که او به باشگاه برگردد.

به گزارش فوتبالی ، بارسلونا در حال حاضر مدافع هایی مثل ژول کنده، آندریاس کریستنسن، رونالد آرائوخو و اینیگو مارتینز را دارد و به نوعی ظرفیتش در خط دفاعی پر است. همین قضیه موجب می شود تا آبی و اناری ها به فکر این باشند که لنگله را در تابستان پیش رو به فروش برسانند.

کلمنت لنگله از ماه دسامبر به بعد در استون ویلا در دوازده بازی برای این تیم به میدان رفته است و به نظر می رسد که در جمع شاگردان اونای امری در حال جا افتادن است. در ژانویه گذشته اخباری مبنی بر علاقه میلان به کلمنت لنگله منتشر شده بود اما در نهایت اتفاقی رخ نداد.

قیمت کلمنت لنگله ده میلیون یورو است و آبی و اناری پوشان می خواهند این بازیکن را به طور دائمی به فروش برسانند. به نظر می رسد که استون ویلا حاضر به خریدن این بازیکن شود. البته نکته ای که وجود دارد این است که لنگله باید دستمزد خود را قدری کاهش بدهد تا باشگاه استون ویلا بتواند او را به طور دائمی خریداری کند.

1471