رقابت سه تیم لندنی برای جذب ستاره برنتفورد

رقابت سه تیم لندنی برای جذب ستاره برنتفورد

پایگاه خبری فوتبالی- تاتنهام به رقابت برای خرید ایوان تونی، ستاره خط حمله برنتفورد اضافه شده است.

به گزارش فوتبالی، سه تیم مطرح شهر لندن، یعنی تاتنهام، آرسنال و چلسی در تابستان 2024 قصد دارند یک مهاجم باکیفیت و سطح جهانی جذب کنند. این سه باشگاه گزینه‌های مختلفی را مورد بررسی قرار دادند و طبیعی است که چند گزینه برای هر سه باشگاه مشترک باشد.

توپچی‌ها در چند بازی مشکلی در امر گلزنی نداشته‌اند؛ با این حال باز هم قرمزهای شمال لندن تصمیم دارند یک مهاجم در تابستان پیش رو به خدمت بگیرند. آن‌ها به خوبی می‌دانند که داشتن یک مهاجم شماره 9 کلاسیک و مطمئن در بازی‌های بزرگ گره از مشکلاتشان باز می‌کند.

ایوان تونی، مهاجم گلزن برنتفورد که نزدیک به 8 ماه به‌خاطر پرونده شرط‌بندی از حضور در میادین محروم بود، مورد توجه آرسنال و چلسی قرار داشت و حالا شنیده‌ها حاکی از این است که تاتنهام نیز قصد دارد برای خرید این بازیکن، با دو تیم همشهری رقابت کند.

از نظر ورزشی، آرسنال در حال حاضر شرایط بهتری نسبت به تاتنهام و چلسی دارد. آن‌ها مدعی قهرمانی در لیگ برتر انگلیس هستند و حضورشان در لیگ قهرمانان اروپای فصل آینده تا حد زیادی قطعی شده است؛ به همین خاطر می‌تواند گزینه‌ جذاب‌تری برای ایوان تونی باشد. از طرفی، میکل آرتتا مدت‌هاست این بازیکن را زیر نظر دارد و زمان بیشتری برای بررسی این بازیکن صرف کرده است.

تاتنهام در تابستان گذشته هری کین را از دست داد. با این‌که خیلی از کارشناسان اعتقاد دارند اسپرز از جدایی کین ضربه نخورد، اما باز هم مدیران باشگاه قصد دارند یک جانشین مناسب برای او پیدا کنند.

چلسی را باید دیگر مشتری ایوان تونی بدانیم، اما گفته می‌شود که هدف اصلی آبی‌ها ویکتور اوسیمن است.

1428