مهاجم اسبق لسترسیتی به پرسپولیس می پیوندد؟

مهاجم اسبق لسترسیتی به پرسپولیس می پیوندد؟

پایگاه خبری فوتبالی- لینک شدن مهاجمان خارجی به باشگاه پرسپولیس ادامه دارد و اکنون نام مهاجم اسبق لسترسیتی انگلیس برای حضور در جمع سرخ‌پوشان پایتخت مطرح شده است.

به گزارش فوتبالی، با شهاب زاهدی و نبیل باهویی در پنجره نقل و انتقالاتی زمستانی از پرسپولیس و با توجه به خالی شدن لیست بزرگسالان قرمزها، این باشگاه برای تقویت خط حمله خود به دنبال جذب یک مهاجم است.

با توجه با این موضوع حالا بازار گمانه‌زنی‌ها در خصوص مهاجم جدید این تیم بالا گرفته و هر روز یک بازیکن جدید به این تیم لینک می‌شود. در روزهای اخیر نام‌های مختلفی مطرح شده که همه آنها تنها گمانه‌زنی است و باشگاه هنوز مذاکرات خود را به صورت رسمی با هیچ بازیکن خارجی آغاز نکرده است.

حالا در آخرین گمانه‌زنی‌ها، احمد موسی ستاره سابق تیم ملی نیجریه و باشگاه‌های زسکا مسکو روسیه و لسترسیتی انگلیس به پرسپولیس لینک شده است. با پیگیری‌های خبرنگار ایرنا مشخص شد باشگاه پرسپولیس با این مهاجم ۳۱ ساله هیچ‌گونه مذاکره‌ای نداشته و حتی در لیست قرمزها نیز برای جذب مهاجم قرار ندارد. به نظر می‌رسد مطرح شدن اسم این بازیکن آفریقایی بیشتر از اینکه رنگ بوی واقعیت به خود بگیرد، فشار دلال‌ها برای انتخاب گزینه‌های مورد نظر آنها از طرف باشگاه است.

باشگاه هنوز برای جذب مهاجم جدید به جمع‌بندی نرسیده و بعد از بررسی گزینه‌های مورد نظر خود به صورت رسمی روند جذب بازیکن را آغاز خواهد کرد.

2636