ستاره کلمبیایی که ممکن است به همراه کلوپ از آنفیلد خارج شود

ستاره کلمبیایی که ممکن است به همراه کلوپ از آنفیلد خارج شود

پایگاه خبری فوتبالی – لوئیز دیاز، ستاره کلمبیایی لیورپول، در صورتی که این تیم، قرارداد جدیدی را با محمد صلاح به امضا برساند، خود را برای جدایی غیر منتظره اش از این تیم آماده می‌کند.

به گزارش فوتبالی، دیاز تنها دو سال پیش به لک لک‌ها پیوست تا یکی از اضلاع مثلث تهاجمی تیم کلوپ را تشکیل بدهد. این مهاجم کلمبیایی پس از آغاز نه چندان مطلوبش در ابتدای فصل، در هفته‌های اخیر به بهترین فرم خود دست یافته است اما به نقل از رسانه انگلیسی سان، آینده او در آنفیلد نامشخص است. 

در حالی که اولویت اصلی لیورپول، پیدا کردن بهترین جانشین ممکن برای یورگن کلوپ برای فصل آینده است. آینده صلاح، فن دایک و آرنولد نیز به همان اندازه مهم خواهد بود. این سه ستاره لیورپولی، همگی تنها 12 ماه دیگر با این تیم قرارداد دارند و جانشین کلوپ در این تیم، قطعا مایل خواهد بود تا این سه بازیکن را در تیم خود نگه دارد.

با وجود علاقه زیاد تیم‌های سعودی به جذب صلاح، متقاعد کردن این ستاره مصری به ماندن در آنفیلد، ممکن است برای لیورپول به قیمت فروختن دیاز دیگر وینگر قرمزها تمام شود، بازیکنی که علاقه مندانی در اسپانیا دارد.

علی رغم تمام این گمانه زنی‌ها، لیورپول زمانی می‌تواند به روند مذاکرات خود با بازیکنانی که قراردادشان در شرایط مطئنی قرار ندارد سرعت بدهد که، یک مدیر ورزشی جدید استخدام کند و باید دید که شرایط لیورپول در دوران پسا کلوپ چگونه خواهد بود.

2102